Okazuje się, że po kilku miesiącach absencji po odsunięciu Jacka Kurskiego ze stanowiska prezesa TVP i przekazaniu obowiązków Maciejowi Łopińskiemu szeroko krytykowany w mediach polityk PiS wróci na poprzednie stanowisko.

Jak już od dawna wiadomo, Jacek Kurski stał się jedną z najlepiej zarabiających osób w historii Telewizji Polskiej, a wysokość jego rocznych dochodów naprawdę robi wrażenie. Dziś do mediów trafiły konkretne wyliczenia dotyczące wysokości zarobków Jacka Kurskiego. To naprawdę poraża!

Ile naprawdę zarabia Jacek Kurski w TVP? Na jaw wyszła kwota jego zarobków w ciągu ostatnich czterech lat, robi spore wrażenie!

Ogromna liczba osób zastanawia się, ile zarabia Jacek Kurski jako prezes TVP. Sumy robią wrażenie, wiele osób może pomarzyć o takiej pensji.

W piątek Centrum Informacji TVP powiadomiło o tym, że od 27 lipca p.o. prezesa zarządu TVP Maciej Łopiński udaje się na urlop, a także zrzeka się pełnienia obowiązków. Tym samym, od 7 sierpnia p.o. prezesa zarządu Telewizji Polskiej będzie Jacek Kurski, odwołany szef telewizji w lutym tego roku po aferze związanej z przekazaniem 2 mld złotych z budżetu na rzecz działalności TVP. Miała być to osobista dyspozycja prezydenta Andrzeja Dudy wobec szefa rady Mediów Narodowych.

Portal Wirtualne Media, cytowany przez Pikio.pl, dotarł do zarobków Jacka Kurskiego. Na jaw wyszła tajemnica, którą chcą usłyszeć miliony Polaków. W 2016 roku na konto Kurskiego trafiło rocznie ponad 300 tysięcy złotych, a dokładnie 304 tysiące.

Rok później zarabiał już 333,2 tys. złotych w skali roku, a w 2018 aż 414 tysięcy złotych! To łącznie daje około milion złotych za trzy lata prezesury w TVP. Okazuje się również, że porównując go z byłymi prezesami TVP zarabia najwięcej.

fot. YouTube

Jak informował portal "Życie": BĘDĄ ZMIANY W SPRAWIE KONTROLI FOTORADARU? RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH Z APELEM, BY NIE ZMUSZAĆ DO DONOSZENIA NA SAMEGO SIEBIE

Przypomnij sobie: JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH RODZIN NA ŚWIECIE MA NOWEGO CZŁONKA. KOBIETA URODZIŁA 22 DZIECKO, TO CÓRKA. CZY JUŻ PLANUJĄ KOLEJNE DZIECKO

Portal "Życie" pisał również: TRZEBA UWAŻAĆ NA OSZUSTWA NA „BON TURYSTYCZNY”. WIELE PRZYPADKÓW, POLSKIE WŁADZE I POLSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA MÓWIĄ – NIE DAJMY SIĘ ZWIEŚĆ