Opowiedziała o tym właścicielka pewnej gospody, w której jadł na trasie wieców wyborczych i Dudobusa prezydent RP, Andrzej Duda.

Nie da się ukryć, że sekrety życia pryantego i upodobań, w tych kulinarnych polskich polityków stanowią nośny temat do rozmów wśród Polaków. Opinia publiczna chce się dowiedzieć, co nasi reprezentanci lubią jeść najbardziej i czy są to specjały polskiej kuchni, czy też raczej dania kuchni europejskiej, śródziemnomorskiej, a może azjatyckie wynalazki.

W trakcie kampanii wyborczej Andrzej Duda chętnie odwiedzał wszelkie zakątki Polski, często korzystając z możliwości zjedzenia pełnowymiarowego posiłku w najlepszych lokalach w kraju, ale takich, które skierowane są do zwykłych Polaków, którzy chcą zjeść smacznie, lecz nie za drogo.

W ten sposób Andrzej Duda trafił podczas wizyty w Jaśle do restauracji prowadzonej przez Agatę Śliż. Został powitany chlebem i solą, a pracownicy byli zestresowani, acz dumni z tego, że mogą ugościć głowę państwa. Szefowa wyznała w "Fakcie", cytowanym przez seriws Pomponik.pl, czym uraczył podniebienie Andrzej Duda, a także, co najbardziej lubi jeść prezydent!

Co najbardziej lubi jeść Andrzej Duda? Jedna z restauratorek na trasie Dudobusa wyjawiła, jak wyglądała wizyta prezydenta w prograch jej lokalu

+ To było skromne śniadanie. Jeszcze przed przyjazdem prezydenta otrzymaliśmy informację, że pan Andrzej Duda jest religijny, dlatego w piątki zachowuje post i nie je mięsa - tłumaczyła "Faktowi" Agata Śliż.

Kobieta wyjaśniła, że dla niej samej i całej załogi, wziyta Andrzeja Dudy była wielkim wydarzeniem. Nie była to jednak pierwsza okazja do zaserwowania swoich specjałów politykom. W restauracji w Jaśle gościł już szef PiS, Jarosław Kaczyński.

fot. Instagram @prezydent_pl

Jak informował portal "Życie": BĘDĄ ZMIANY W SPRAWIE KONTROLI FOTORADARU? RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH Z APELEM, BY NIE ZMUSZAĆ DO DONOSZENIA NA SAMEGO SIEBIE

Przypomnij sobie: JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH RODZIN NA ŚWIECIE MA NOWEGO CZŁONKA. KOBIETA URODZIŁA 22 DZIECKO, TO CÓRKA. CZY JUŻ PLANUJĄ KOLEJNE DZIECKO

Portal "Życie" pisał również: TRZEBA UWAŻAĆ NA OSZUSTWA NA „BON TURYSTYCZNY”. WIELE PRZYPADKÓW, POLSKIE WŁADZE I POLSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA MÓWIĄ – NIE DAJMY SIĘ ZWIEŚĆ