Tą sprawą wiele lat temu żyła cała Polska. Tomasz Komenda, choć był niewinny, został skazany za gwałt i zabójstwo 15-letniej Małgosi z Miłoszyc pod Wrocławiem. Lata trwała sądowa batalia o udowodnienie niewinności mężczyzny i nareszcie się udało – Tomasz Komenda wyszedł z więzienia, w którym niezasłużenie przesiedział łącznie 18 lat. Od chwili opuszczenia zakładu karnego mężczyzna może liczyć na wsparcie rodziny, a także walczy o odszkodowanie za poniesione straty moralne związane z niesłuszną odsiadką.

Do zbrodni doszło w 2000 roku, a Komenda został wówczas aresztowany i skazany niesłusznie za zabójstwo i gwałt 15-latki. Batalia sądowa o uwolnienie mężczyzny i uniewinnienie trwała lata, jednak wreszcie 2 lata temu udało się uzyskać akt sądowy, dzięki czemu Tomaszowi Komendzie udało się wyjść z piekła. Sprawa jednak ciągnie się za nim do dziś, szczególnie ze względu na proces odszkodowawczy. Mężczyzna walczy o milion złotych za wyrok 25 lat pozbawienia wolności.

Nowe fakty w sprawie Tomasza Komendy. Mężczyzna układa sobie życie po wyjściu z więzienia

Sprawą Tomasza Komendy żyła cała Polska, jednak mężczyzna marzy o tym, by szum wokół jego osoby nareszcie ucichł. Stara się budować swoje życie na nowo i choć nie jest to łatwe to okazuje się, że znalazł miłość i jest szczęśliwy. Ma nadzieję, że uda mu się stworzyć rodzinę!

W walce o dobre imię i odszkodowanie pomaga mu ukochana, Anna. Tomaszowi Komendzie udało się poznać ją na portalu randkowym, jednak kobieta zdawała się mu współczuć i kontakt wielokrotnie się im urywał, do momentu, w którym spotkali się przypadkowo na ulicy. Wtedy zaiskrzyło.

- Moim największym marzeniem jest, żeby Ania urodziła mi syna lub córkę. Imiona już są wybrane. Tylko czekam, aż usłyszę słowa "jestem w ciąży" i wtedy niczego do szczęścia nie będzie mi brakować - podkreśla Komenda.

Szczęśliwa rodzina, a także ślub kościelny to największe marzenie dla Tomasza Komendy w chwili obecnej, jak zdradza Pikio.pl.

Jak informował portal "Życie”: BAWILI SIĘ NA WESELU I PRZYJĘCIU KOMUNIJNYM, POTEM OKAZAŁO SIĘ, ŻE SĄ ZARAŻENI. DZIESIĄTKI PRZYPADKÓW WYKRYŁ SANEPID

Przypomnij sobie: HEROICZNY CZYN PEWNEJ PARY. MIMO WIELKIEGO STRACHU, STANĘLI OKO W OKO Z NIEDŹWIEDZIEM, ZWIERZĘ NIE WIEDZIAŁO, CO ROBIĆ

Portal "Życie" pisał również: WE WSZYSTKICH NADMORSKICH LOKALACH GASTRONOMICZNYCH JEST TAK DROGO? TURYŚCI POKAZALI RACHUNEK, TO AŻ TRUDNE DO ZROZUMIENIA