Nerwy ze stali i heroiczna postawa tych dwojga pozwoliła na uratowanie życia niedźwiedziowi, który bez ich pomocy niechybnie poniósłby śmierć. Para z Pensylwanii spacerowała po okolicy swojego zamieszkania, gdy nagle zobaczyła niezwykle dziwny widok.

Dean Hornberger i Samantha Eigenpod napotkali na swojej drodze dużego czarnego niedźwiedzia. Normalnie nie wiedzieliby, co ze sobą zrobić ze strachu, jednak to konkretne zwierzę potrzebowało pomocy i to natychmiast. Czemu? Niedźwiedź miał głowę wetkniętą w wiadro!

Para uratowała życie niedźwiedziowi. Ich heroiczny czyn obiegł Internet!

Czarne niedźwiedzie nie są szczególnym zagrożeniem dla ludzi, ale mogą stać się wyjątkowo agresywne, jeśli staniemy na ich drodze. Dean i Samantha, mimo strachu, poczuli się zobowiązani pomóc biednemu stworzeniu zdjąć wiadro z jego głowy. Byli niezwykle świadomi ryzyka, ale postanowili pomóc niedźwiedziowi.

To z pewnością nie był pierwszy dzień niedźwiedzia z głową w wiadrze, musiał w ten sposób funkcjonować znacznie dłużej, gdyż rozpaczliwie szukał pomocy wśród ludzi i skierował się w stronę domów, by ktoś mu pomógł.

Para postanowiła wezwać służby, gdyż wiedziała, że potrzebują więcej ludzi do tego, by opanować rozjuszone i przestraszone zwierzę, aby usunąć wiadro z jego głowy.

Plastikowe wiadro trzymało się mocno na głowie niedźwiedzia i nie było wyjścia – trzeba użyć piły. Tylko w ten sposób można było oswobodzić zwierzę z pułapki, w którą samo wpadło.

Po dłuższej chwili i użyciu sporo siły niedźwiedź znalazł się na wolności i wszystko poszło dobrze.

Jak informował portal "Życie": ZASKAKUJĄCE ODKRYCIE W JEDNYM Z POLSKICH MIAST. CZEKAŁO NA ODNALEZIENIE DEKADY. CO JEST W WIADOMOŚCI SPRZED LAT

Przypomnij sobie: JAKIE SĄ ULUBIONE SMAKI KANDYDATÓW NA PREZYDENTA? KULINARNE GUSTA ANDRZEJA DUDY I RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO KOMPLETNIE SIĘ RÓŻNIĄ

Portal "Życie" pisał również: JEDNE Z BANKÓW OSTRZEGŁ KLIENTÓW PRZED INSTALACJĄ FAŁSZYWYCH APLIKACJI. MOGĄ WYSSAĆ Z NASZEGO KONTA WSZYSTKIE ŚRODKI