Łukasz Szumowski stał się obiektem bardzo częstych doniesień medialnych od czasu, kiedy w naszym kraju pojawiła się pandemia koronawirusa. Ostatnie wiadomości na temat ministra zdrowia mocno zaintrygowały Polaków.

Decyzja ministra zdrowia może zadziwić wiele osób

Jak podaje portal Lelum.pl prawdopodobnie minister zdrowia miał odmówić pomocy obecnemu prezydentowi, Andrzejowi Dudzie kiedy ten poprosił go o wsparcie jego kampanii prezydenckiej.

– Łukasz wiedział, że prezydent może stracić na tym wizerunkowo, bo jego przeciwnicy mu nie odpuszczą. Zrobił to z czystych intencji, dla dobra prezydenta. Łukasz miał Andrzejowi zakomunikować to w dosadnych, żołnierskich słowach – poinformował portal Super Express jeden z rozmówców.

Okazuje się jednak, że minister zdrowia może bardzo poważnie rozpatrywać swoją rezygnację z zajmowanego obecnie stanowiska. Pierwsze doniesienia na ten temat pojawiały się jeszcze przed wybuchem pandemii.

Jednak wtedy minister stwierdził, że nie zostawi Polaków w tak trudnym czasie i zdecydował, że pozostanie na swoim stanowisku.

Źródło: urdupoint.com

Jakie kroki podejmie Łukasz Szumowski?

Jak jednak będzie dalej? Na ten moment nie padły żadne oficjalne słowa ze strony Łukasza Szumowskiego. Niektórzy twierdzą jednak, że powodem jego rozważań na temat dymisji jest między innymi ciągła nagonka mediów nie tylko na niego samego, ale także na jego rodzinę.

Nieustannie dochodzą do nas dość mocne komentarze kierowane w stronę Łukasza Szumowskiego odnośnie decyzji podejmowanych podczas pandemii. Dla wielu osób kroki, które podejmuje minister zdrowia nie są do końca prawidłowe.

Jaka będzie ostateczna decyzja ministra zdrowia? Prawdopodobnie dowiemy się tego już niebawem.

Źródło: polandin.com

Przypomnij sobie o… MATKA ROBERTA BIEDRONIA W ZASKAKUJĄCYCH SŁOWACH O KINDZE DUDZIE. CZY PONIESIE KONSEKWENCJE?

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: RYNEK PRACY MA POWAŻNE PROBLEMY. KOGO SZUKAJĄ NAJBARDZIEJ I CO TO OZNACZA DLA SZUKAJĄCYCH PRACY

Portal Życie pisał również o… BYŁ WIELKĄ GWIAZDĄ "IDOLA" I NAGLE ZNIKNĄŁ. JAK TERAZ ŻYJE SZYMON WYDRA