Wybory prezydenckie już 28 czerwca, więc kampania wyborcza trwa w najlepsze. Do Stalowej Woli udał się prezydent Andrzej Duda, by przekonać do siebie wyborców, którzy pod koniec miesiąca pójdą do urn.

Prezydent w trakcie swojego wystąpienia odniósł się do planów ratowania polskiej gospodarki, szczególnie sektora turystycznego, którego bez pomocy czeka niechybna zapaść. To właśnie ta branża jest jedną, która najmocniej odczuwa dziś i będzie odczuwać skutki epidemii koronawirusa.

Polski rząd miał plan na wprowadzenie bonu dla turystów w wysokości 1000 złotych. Prezydent Andrzej Duda studzi te nadzieje!

Andrzej Duda o programie bonów turystycznych. Jest pomysł, by wprowadzić go dla polskich dzieci!

Zgodnie z zapowiedzią prezydenta Andrzeja Dudy, już w te wakacje miałby zostać wprowadzony bon turystyczny dla dzieci w wysokości 500 złotych. W Stalowej Woli prezydent zapewnił, że podobne wsparcie zostanie udzielone obywatelom i sektorowi turystycznemu w Polsce. Rozdysponowywanie pieniędzy miałoby się odbywać tak samo, jak w przypadku programu 500 plus.

-. Rodziny będą otrzymywały bon turystyczny na dziecko, to będzie 500 zł na każde dziecko w rodzinie do wykorzystania na potrzeby wypoczynku turystycznego, wyjazdów, kolonii, wczasów, wszystkiego tego, co z tym związane – powiedział Andrzej Duda podczas swojego pobytu w Stalowej Woli.

Polskie władze wciąż zmieniają wysokość bonu, jaki ma zostać wypłacony Polakom w formie ratowania polskiego sektora turystycznego

Ma to być kolejna zmiana w bonie, który zapowiadało Ministerstwo Rozwoju. Najpierw była mowa o tysiącu złotych, później pojawiła się propozycja 300 złotych.

Stalowa Wola. Dziękuję za tę energię i radość! #DUDA2020 🇵🇱

Gepostet von Andrzej Duda am Samstag, 6. Juni 2020

Może zainteresuje Cię to: WIELKIE OGNISKO ZACHOROWAŃ. WYKRYTO JUŻ PONAD 2,5 TYSIĄCA ZAKAŻEŃ. GDZIE?

Polecamy także: ZNACZĄCA POMYŁKA MINISTRA ZDROWIA. POLSKA GRUPA GÓRNICZA PROSTUJE POMYŁKOWO PODANE DANE

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: MAŁOPOLSKA: JEST NOWE EPICENTRUM KORONAWIRUSA. POTWIERDZONO KOLEJNE ZACHOROWANIA