Pewna kobieta w wieku 60 lat dowiedziała się, że cierpi na nowotwór. Staruszka nie miała już za wiele do stracenia, dlatego zaczęła każdego dnia spożywać piasek. Twierdzi, że pomogło jej to wyleczyć się z poważnej choroby. Jej zdaniem jest to lepsze od opreacji czy chemioterapii.

Kobieta nie chciała leczyć nowotworu w tradycyjny sposób

70-latka chętnie opowiada o pewnej historii ze swojego życia. Wspomina, że była na skraju życia, gdyż zdiagnozowano u niej zaawansowane stadium nowotwora mózgu.

Lekarze nie ukrywali wtedy, że to ostatnie chwile jej życia. Powiedzieli, że nawet w przypadku natychmiastowego podjęcia leczenia są niewielkie szanse, aby wyszła z tego cało.

Lekarze powiedzieli, że nie zostało mi już dużo czasu. Mój poziom hemoglobiny był pięć razy mniejszy niż norma. Umierałam, kiedy nagle przyszedł mi do głowy pewien pomysł
- opisuje Stanislava Monstvilene, staruszka pochodząca z Litwy.

Seniorka zaczęła jeść piasek

Któregoś dnia podczas spaceru kobieta niespodziewanie wpadła na pewien pomysł. Stwierdziła, że spróbuje zjeść piasek. Specjalnie zeszła do rowu i nabrała go nieco do ust.

Choć mało brakowało, aby się nie udławiła, to ostatecznie uznała, że od tego momentu będą robić to codziennie. Litwinka stwierdziła, że pasek zawiera dużą ilość minerałów, które mogą pomóc w walce z chorobą.

Duże znaczenie ma jednak też rodzaj piasku. Najlepszy jest taki brązowy, który czasami bywa wyjątkowo kwaśny. Kobieta zjada jedynie mokry piasek, gdyż nie trzeba go wtedy opijać. 

Lekarze nie mogli uwierzyć, kiedy staruszka przebadała się ponownie i okazało sę, że jest zdrowsza i ma więcej energii.

Lekarze rozkładają ręce

Mimo, że wyniki badań staruszki poprawiły się, to jednak na wieść o jej nietypowej metodzie terapeutycznej rozłożyli ręce.

Zbadaliśmy ją i wyniki były bardzo dobre. Przez ostatnich kilka lat nie odwiedzała szpitala, ani nie zwróciła się o pomoc medyczną
- mówiła lekarka Liliana Vaishvilene. 

Lekarze nie popierają jednak sposobu leczenia kobiety. Twierdzą, że to bardzo nieodpowiedzialne, gdyż piasek i brudna woda mogą spowodować poważne dolegliwości żołądka i jelit. Seniorka jest jednak bardzo uparta i w żaden sposób nie można jej przekonać, aby przestała jeść piasek.

Kobieta uzależniła się od tego i obecnie zdarza jej się to robić nawet kilkukrotnie razy dziennie. Staruszka ma nawet swoje ulubione miejsce w lesie, gdzie znajduje się mokry, "smaczny" piasek.

Najczęściej wykopuje go spod korzeni drzeń i w miejscach zagłębienia terenu. Pod żadnym pozorem nie należy powtarzać tego, co robi seniorka, gdyż może mieć to bardzo poważne konsekwencje zdrowotne.

Może zainteresuje Cię to: DOBRE RADY NASZYCH BABĆ I DZIADKÓW. TERAZ JUŻ WIEMY, ŻE WARTO BYŁO ICH SŁUCHAĆ

Polecamy także: SPRAWDZONY SPOSÓB NA DŁUGOWIECZNOŚĆ. ZNA GO 101 LETNIA KOBIETA. JEST BANALNIE PROSTY

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: JEDEN KURS CAŁKOWICIE ODMIENIŁ ŻYCIE TAKSÓWKARZA. WYJĄTKOWA HISTORIA