Niemal każdemu rodzicowi zdarza się czasami ponarzekać na swoje dziecko. Głównie ma to miejsce, w momencie kiedy ukochany syn lub córka wykazuje się nieposłuszeństwem lub wyraźnie widać pogorszenie stopni w szkole.

Pewna mama jednak, nie zważając kompletnie na nic, każdego dnia gotowa jest na ogromne poświęcenie dla swojego jedynego dziecka. Jej postawa może być doskonałym przykładem dla każdego z nas.

Bezgraniczna miłość matki

Starsza kobieta, której dotyczy historia urodziła swojego pierwsze i jedyne dziecko w wieku zaledwie 18 lat. W tamtym czasie musiała odnaleźć się w nowej sytuacji kompletnie sama, ponieważ po ujawnieniu ciąży zarówno jej partner, jak i rodzina zostawili ją.

Dzielna mama nigdy jednak się nie poddała i postanowiła samodzielnie zająć się wychowaniem syna. Wtedy jeszcze nie wiedziała, jak wiele trudnych doświadczeń czeka ją w dorosłym życiu.

Olga Boskovich pochodząca z serbskiej wioski Music dała swojego synowi na imię Predrag. Razem zamieszkali w niewielkiej chatce, którą otrzymała od rodziców. Młoda mama postanowiła zrobić wszystko, aby zapewnić małemu chłopcu jak najlepszy byt.

77-letnia kobieta codzienne dźwiga dorosłego syna

Jak się okazuje, kobieta dla ukochanego syna gotowa jest do największych poświęceń. Od 59 lat każdego dnia nosi go na swoich plecach. Mimo, że mężczyzna od dawna jest już dorosły, to wciąż widzi w nim małego chłopca, którego trzeba otoczyć wielką, matczyną miłością.

Seniorka poświęciła całe swoje życie, aby mężczyzna miał jak najlepsze warunki. Mimo, że Predrag robi wszystko co może, aby pomóc swojej mamie, to wciąż największym zmartwienień dla kobiety jest to, co zrobi, kiedy jej zabraknie. Dlaczego każdego dnia dźwiga dorosłego syna?

Olga nosi codziennie na plecach swoje dorosłe dziecko, ponieważ Predrag jest niepełnosprawny. Kiedy jej syn był jeszcze mały, w ten sposób docierali na co dzień do szkoły, aby chłopiec miał zapewnioną edukację.

Mimo, że 77-latka nie ukrywa, że z każdym rokiem jest jej coraz ciężej, to do dzisiejszego dnia nie zgodziła się przyjąć wózka inwalidzkiego. Dorosły mężczyzna nie chciałby siedzieć bezczynnie, dlatego wykorzystuje swoje sprawne ręce do wykonywania różnego rodzaju wyrobów rzemieślicznych.

Niestety kobieta jest bardzo zmartwiona, czy w momencie kiedy odejdzie, jej syn będzie miał wystarczającą ilość środków do życia. Ma nadzieję, że mężczyzna nie pozostanie zupełnie sam na pastwę losu.

Może zainteresuje Cię to: DEAN SCHNEIDER TO 26-LATEK, KTÓRY RZUCIŁ WSZYSTKO I WYJECHAŁ DO AFRYKI. JEGO WIĘŹ ZE ZWIERZĘTAMI JEST IMPONUJĄCA [WIDEO]

Zobacz także: POZOSTAJEMY W WIEKU, W KTÓRYM NIE JESTEŚMY KOCHANI. NIE POWTARZAJ TYCH BŁĘDÓW

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: DZIEWCZYNKA Z KOALĄ NA RĘKACH, TA FOTOGRAFIA Z AUSTRALII WZRUSZYŁA WSZYSTKICH. OKAZAŁO SIĘ, ŻE JEST NIEPRAWDZIWA. PO CO POWSTAŁA