Już 18 listopada w sklepach sieci Biedronka rozpocznie się kolejna wyprzedaż gier. Będzie w niej można zdobyć niezwykle popularne tytuły w bardzo atrakcyjnych cenach - od 39,99 zł do 79,99 zł. Podpowiadamy, że to wspaniały pomysł na bożonarodzeniowy prezent.

Wyprzedaż gier rozpocznie się już za kilka dni w sklepach sieci Biedronka w całej Polsce. Promocja obejmie tytuły przeznaczone zarówno na pecety, jak i konsole Xbox One oraz PlaysTation 4. Popularne produkcje będzie można upolować już za 39,99 zł. Wśród oferowanych tytułów znajdą się prawdziwe perełki!

W trakcie zbliżającej się wyprzedaży szczególną uwagę warto zwrócić na grę Assassin's Creed: Origins. To produkcja, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Wydana w 2017 roku trzecioosobowa gra akcji bardzo szybko zdobyła bowiem ogromną popularność i uznanie graczy na całym świecie.

Ta część serii pozwala nam się wcielić w postać ostatniego z egipskich medżajów. Razem ze swoim bohaterem rozwikłamy zagadkę tajemniczej śmierci jego syna i schwytamy sprawców odpowiedzialnych za tę zbrodnię. Gra w wersji na konsolę PS4 będzie dostępna już w cenie 79,99 zł.

W czasie promocji będziemy mieli również szansę zdobyć SoulCalibur VI – ubiegłoroczną bijatykę, która zbiera bardzo dobre recenzje. Warto się nią zainteresować, ponieważ pojawia się w niej m.in. Wiedźmin! Gra będzie dostępna już za 59,99 zł.

Z tańszych propozycji z pewnością warto wybrać Euro Truck Simulator 2 i Overcooked 2. Obie gry dostępne są na PC w cenie 39,99 zł. Spodobają się zarówno młodszym, jak i starszym graczom.

Wśród gier oferowanych przez Biedronkę znajduje się też kilka kultowych tytułów. Chodzi tu o platformówkę Rayman: Definitive Edition, grę akcji Fallout 76, a także znaną i lubianą strzelankę Far Cry 5.

Gry trafią do sklepów już w poniedziałek 18 listopada. Właśnie wtedy rozpocznie się promocja, dzięki której kupimy popularne tytuły w niezwykle atrakcyjnych cenach.

O tym pisze portal "Życie"... ZASKAKUJĄCA INFORMACJA! ZROBIMY ZAKUPY JEDNAK W KAŻDĄ NIEDZIELĘ

Warto sobie przypomnieć... BIEDRONKA. NIEBEZPIECZNE ZNALEZISKO W POPULARNYM PRODUKCIE DYSKONTU.

Portal "Życie" informuje... POLSKA POKOCHAŁA SŁODZIAKI I ŚWIEŻAKI. TERAZ BIEDRONKA SZYKUJE COŚ NOWEGO