W każdym tygodniu Biedronka przygotowuje dla swoich klientów nowe promocje. Teraz w super ofercie są różne rodzaje mięsa i ryb. Popularny dyskont powinien przygotować się na istny szturm, ponieważ oferowane produkty będą w bardzo korzystnych cenach. Rzadko można kupić kurczaka za 50 groszy.

Tym razem Biedronka przygotowała doskonałą promocję dla mięsożerców. Różne rodzaje mięsa i wyroby, jak drób, wołowina, wieprzowina, są w bardzo niskich cenach. Fani ryb również mogą zrobić zakupy w atrakcyjnej ofercie.

Zobacz także: BIEDRONKA CAŁKOWICIE WYCOFUJE POPULARNY PRODUKT ZE SPRZEDAŻY! MASZ GO W SWOJEJ LODÓWCE?

Jeronimo Martins, koncern zarządzający Biedronką, zapewnia, że wszystkie sprzedawane wyroby są świeże i pochodzące od certyfikowanych dostawców.

– Amatorzy mięsa w sklepach Biedronka będą mogli kupić w tym tygodniu między innymi stek wołowy bavette w cenie 3,79 zł/100 g, świeże podudzie z kurczaka za 4,99 zł/kg (co daje ok. 50 gr/100 g), świeżą kaczkę w cenie 6,99 zł/kg, szynkę wieprzową bez kości za 10,99 zł/kg czy też żeberka wieprzowe barbecue w cenie 2,49 zł/100 g – można przeczytać na portalu superbiz.se.pl.

Ceny są naprawdę zaskakująco niskie. Tanio można też kupić wędliny i wyroby mięsne. W ofercie jest szynka ogonówka za 1,39 zł/100g, kiełbasa toruńska za 0,99 zł/100g oraz boczek wędzony parzony za 0,99 zł/100g.

Zobacz także: TO JUŻ JUTRO! SPRAWDŹ, CO PRZYGOTOWAŁA BIEDRONKA!

Osoby chętne na zjedzenie ryby też znajdą coś dla siebie. Filet z dorsza można kupić w cenie 3,49 zł/100 g, filet z mintaja będzie kosztował 2,99 zł/100 g, a stek z tuńczyka 4,99 zł/100g.

Źródło: „biznesinfo.pl”