W ostatnim czasie Netlix postanowił gruntownie przeorganizować swoją działalność. Firma wprowadziła kilka poważnych zmian, które wywołały sprzeciw użytkowników na całym świecie. Chodzi tu m.in. o zakaz dzielenia się kontem z bliskimi.

Dla użytkowników platformy mamy kolejne złe wieści. Netlix ma bowiem zniknąć z wielu urządzeń koreańskiej firmy Samsung.

Chodzi tu o określone modele telewizorów tej marki. Dotychczas aplikacje Netlixa były domyślnie wbudowane w każde Smart TV. Dzięki temu po uzyskaniu połączenia z Internetem można było bez przeszkód oglądać filmy i seriale na platformie.

Już 1 grudnia popularna platforma streamingowa przestanie być dostępna na tego typu odbiornikach. Samsung wystosował w tej kwestii oficjalny komunikat, w którym podkreśla, że powodem tych zmian są ograniczenia techniczne, które uniemożliwiają działanie aplikacji Netlixa na Smart TV.

Kto będzie musiał pożegnać się z dostępem do Netlixa? Pełną listę telewizorów, na których popularna platforma streamingowa przestanie działać, znajdziecie na stronie internetowej producenta.

Chociaż chodzi tu przede wszystkim o starsze modele telewizorów, cała sytuacja jednak z pewnością uderzy w wielu użytkowników Samsunga.

Dla setek młodych ludzi możliwość oglądania ulubionych produkcji Netflixa na dużym ekranie jest jedną z największych zalet posiadania w domu telewizora.

Samsung zdaje sobie jednak sprawę ze skali problemu. Firma już podjęła działania, które mają zapewnić wygodną alternatywę użytkownikom telewizorów, w których dostęp do Netlixa niebawem wygaśnie. Wkrótce poznamy więcej szczegółów w tej sprawie.

Przeczytaj również o... ŚWIETNA PROMOCJA W PRZEBOJOWEJ APLIKACJI! ZAŁOŻYSZ KONTO ZA DARMO I JESZCZE DOSTANIESZ PIENIĘŻNY BONUS!

Na portalu "Życie" informowaliśmy także... POLSAT I TVN POŁĄCZYŁY SIŁY. NADCHODZI POLSKI NETFLIX!

Przypomnijmy o tym... AKTORKA WYJAWIŁA SEKRET NA INSTAGRAMIE! BĘDZIE NOWY SEZON HITOWEGO SERIALU