Jak donosi Pikio.pl do ataku na personel szpitala przy ulicy Mirowskiej w Częstochowie doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Przywieziony na oddział mężczyzna prawdopodobnie był pod wpływem silnych substancji odużających.

Z relacji personelu wynika, że mężyzna miał wykazywać agresywne zachowania już w karetce, dlatego załoga SOR zdecydowała się przypiąć pacjenta pasami do łóżka.

Jak się okazało 27 latek zdołał się uwolnić. Mężczyzna zaczął biegać po oddziale i grozić personalowi.

W pewnym momencie podszedł do jednej z pielęgniarek i przyłożył jej nóż do gardła.

- 27-letni mężczyzna został zatrzymany przez policję po tym, jak w izbie przyjęć szpitala w Częstochowie groził personelowi, a jednej z pielęgniarek przyłożył nóż do szyi - powiedziała aspirant sztabowa Marta Kaczyńska.

Na szczęście nikt nie ucierpiał. Szpital wezwał policję. Meżczyzna został zatrzymany. Prokuratura nałożyła na niego dozór policyjny.

Niesamowite odkrycie nowojorskich naukowców, zobacz: NAUKOWCY SPRAWDZILI, CO DZIEJE SIĘ Z NAMI, GDY WYDAMY OSTATNIE TCHNIENIE. TO ODKRYCIE ZMIENIA WSZYSTKO!

Niesamowita historia zaginionej dziewczyny, zobacz: ZAGINĘŁA W 1977 ROKU. DOPIERO TERAZ UDAŁO SIĘ ODKRYĆ CAŁĄ PRAWDĘ O JEJ ZNIKNIĘCIU

Czy wiesz ile może wytrzymać hamburger? Tego się nie spodziwałeś, zobacz: ILE MOŻE WYTRZYMAĆ HAMBURGER ZE SŁYNNEGO BARU SZYBKIEJ OBSŁUGI? OKAZUJE SIĘ, ŻE AŻ 10 LAT! ZOBACZ, JAK WYGLĄDA PO TAKIM CZASIE