Najnowsze informacje dotyczące panujących obostrzeń. To przykre wieści dla wszystkich miłośników jazdy na łyżwach. Stołeczne lodowiska będą zamknięte. Rzeczniczka ratusza wyjaśnia.

Jak wiadomo, sytuacja epidemiologiczna spowodowała wprowadzanie raz po raz kolejnych obostrzeń i ograniczeń dotyczących różnych miejsc publicznych.

Mimo że w ostatnim czasie odnotowuje się znacznie mniej przypadków zachorowań, tak nie można nastawiać się zbyt optymistycznie, gdyż sytuacja w każdej chwili może się zmienić.

Ponadto, w okresie stycznia i lutego - według zapowiedzi ekspertów - prawdopodobnie nadciągnie kolejna, trzecia fala koronawirusa.

Lodowiska zamknięte!

Jak przekazała rzeczniczka stołecznego ratusza, Karolina Gałecka, w tym roku wszystkie lodowiska i ślizgawki w Warszawie będą zamknięte. Głównym powodem są wprowadzone obostrzenia, a – jak podaje - każdego roku w tego typu miejscach zbierały się tłumy osób w okresie zimowym.

Lodowiska są otwarte jedynie dla klubów sportowych.

Okazuje się jednak, że otwarta pozostaje jedynie Górka Szczęśliwicka - zarówno dla sportowców, jak i osób indywidualnych.

fot. warszawa.naszemiasto.pl