28 listopada, w sobotę, w Warszawie rozpocznie się remont ulicy Wałbrzyskiej. Oznacza to konieczność zmiany tras autobusów, które przez nią przejeżdżają.

Objazdy, które wprowadzono, będą trwać do poniedziałku. Portal TVN24 przygotował listę zmienionych tras.

Objazdy linii autobusowych w Warszawie

Podczas remontu ul. Wałbrzyskiej zablokowany zostanie odcinek między ul. Dominikańską a Rolną. Warszawski Transport Publiczny podał do wiadomości trasy objazdów, które będą obowiązywać w weekend, 28 i 29 listopada, oraz w nocy z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek.

Warszawa. Źródło: Youtube
Warszawa. Źródło: Youtube

Linia 189 z os. Górczewska w kierunku Sadyby pojedzie objazdem przez przystanki: al. Lotników – Wałbrzyska – Rolna – al. Wilanowska – al. gen. W. Sikorskiego – św. Bonifacego.

Linia 193 z Bokserskiej na Ursynów Płn. ominie przebudowę, jadąc przez: al. Lotników – Wałbrzyska – Rolna – al. Wilanowska – Dominikańska – Nowoursynowska.

Linia N33 z Dworca Centralnego do Zajezdni Woronicza objedzie przebudowę przez św. Bonifacego – al. gen. W. Sikorskiego – al. Wilanowska – Rolna – Wałbrzyska – al. Lotników.

N50 z Metra Wilanowska na Waflową/Skolimów skierowane zostanie objazdem przez al. Wilanowską i Przyczółkową.

N83 z Dworca Centralnego w kierunku Piaseczna (Gerbera) pojedzie przez przystanki: św. Bonifacego – al. gen. W. Sikorskiego – al. Wilanowska – Rolna – Wałbrzyska – Puławska.

Jak informował portal „Życie”: MEDIA OBIEGŁA SENSACYJNA WIADOMOŚĆ. EDYTA GÓRNIAK W GRZYWCE W ODCINKU "THE VOICE OF POLAND". TABLOIDY OSZALAŁY

Portal „Życie” pisał również o: W PROGRAMIE "ROLNIK SZUKA ŻONY" CORAZ WIĘCEJ ROMANTYCZNYCH SCEN. MACIEJ I ILONA WYBRALI SIĘ NA RANDKĘ. WIDAĆ, ŻE MAJĄ SIĘ KU SOBIE

Jak informował również portal „Życie”: TO JUŻ OFICJALNE, PO DŁUGICH OBRADACH RZĄDZĄCY ZADECYDOWALI. NADCHODZĄ SPORE ZMIANY, KTÓRE POLACY ODCZUJĄ JUŻ ZA TYDZIEŃ