28 listopada w całej Polsce będzie dniem dość zimnym i pochmurnym, z drobnymi przejaśnieniami na północy. W pozostałych rejonach należy jednak przygotować się na słaby wiatr, zachmurzone niebo i opady – w tym śniegu.

Portal „Wawalove WP” zwraca uwagę na ważne ostrzeżenie IMGW o deszczu, który za sprawą niskiej temperatury może zamarzać na chodnikach i drogach, tworząc nań gołoledź.

Pogoda 28 listopada w Warszawie

Czego można się spodziewać w Warszawie? Wygląda na to, że pojawią się pierwsze, jeszcze dość nieśmiałe oznaki zimy – umiarkowane, a momentami duże zachmurzenie, które wyniesie około 87%.

Śnieg, screen: Twitter/Justyna Kowalczyk
Śnieg, screen: Twitter/Justyna Kowalczyk
Śnieg, screen: Twitter/Justyna Kowalczyk

Wraz z szarugą za oknem odnotujemy także wysoką, 84-procentową wilgotność powietrza. Północny wiatr będzie wiać słabo, w porywach umiarkowanie, z prędkością od 13 do 18 km/h.

Warszawiacy muszą przygotować się na opady – meteorolodzy podają, że poza deszczem może pojawić się śnieg. Temperatura osiągnie maksymalnie 2-3 stopnie.

Synoptycy ostrzegają, że najbliższa noc przyniesie duże zachmurzenie i opady śniegu, a temperatura spadnie do -2 stopni Celsjusza.

Jak informował portal „Życie”: MEDIA OBIEGŁA SENSACYJNA WIADOMOŚĆ. EDYTA GÓRNIAK W GRZYWCE W ODCINKU "THE VOICE OF POLAND". TABLOIDY OSZALAŁY

Portal „Życie” pisał również o: W PROGRAMIE "ROLNIK SZUKA ŻONY" CORAZ WIĘCEJ ROMANTYCZNYCH SCEN. MACIEJ I ILONA WYBRALI SIĘ NA RANDKĘ. WIDAĆ, ŻE MAJĄ SIĘ KU SOBIE

Jak informował również portal „Życie”: TO JUŻ OFICJALNE, PO DŁUGICH OBRADACH RZĄDZĄCY ZADECYDOWALI. NADCHODZĄ SPORE ZMIANY, KTÓRE POLACY ODCZUJĄ JUŻ ZA TYDZIEŃ