28 listopada ponownie otwarto galerie handlowe i punkty usługowe zamknięte na skutek decyzji rządu 7 listopada. Wielkie otwarcie spowodowało, że pod galerie przybyli tłumnie ludzie chcący zrobić pierwsze zakupy po takim czasie.

Długa kolejka pojawiła pod sklepem IKEA! Szacuje się jej długość na nawet kilkadziesiąt osób! Jednak szybko ona malała, a ludzie mogli korzystać z zakupów. Również parking przed IKEĄ był zajęty, utrudniając znalezienie nowych miejsc. Pojawiło się wiele komentarzy w internecie, które sugerowały, że sklepy jak IKEA może też powinny funkcjonować 24h/7 .

źródło: wiadomosci.onet.pl

Na komentarz odpisał jeden z przedstawicieli sieci! - „Może miejmy trochę empatii dla pracowników Ikea. Damy radę w standardowych godzinach, chyba cała Polska na raz się nie mebluje?” dodatkowo napisał, że sklepy są wyposażone w kolejne dozowniki z płynem dezynfekującym, a sam sklep dezynfekowany jest co godzinę.

W Galerii Bałtyckiej oraz Forum Gdańsk kolejki były przed niektórymi sklepami, a ludzie oczekujący do wejścia do sklepów, mówili że oczekiwali większych tłumów.

Może cię zainteresować:Rafał Trzaskowski może pochwalić się imponującym wykształceniem. Kim jest z zawodu

W tym tygodniu:Wspaniała wiadomość dla fanów bożonarodzeniowych jarmarków. W jakim mieście odbędą się wyjątkowe kiermasze

Warto wiedzieć:Rafał Trzaskowski postawił sprawę jasno. Jego wypowiedź nie spodobała się polskim policjantom