Podczas, gdy duża brytyjska sieć sklepów, Tesco, nie widzi szans dalszej ekspancji na Polskę, ulubiona sieć dyskontów wielu Polaków bezustannie się rozwija. Dzięki temu od czwartku, 19. listopada, zakupy w Lidlu, bo o nim mowa, można już zrobić także w Zielonce oraz Lesznowoli pod Warszawą.
Sieć sklepów niemieckiego giganta przekonała do siebie polskich klientów przede wszystkim bardzo dobrą relacją jakości do ceny w swoich produktach oraz świeżością produktów z działów owocowo-warzywnego i pieczywa. Sklep odpowiada także na potrzeby klientów o specjalnych preferencjach żywieniowych- osób z nietolerancją glutenu czy laktozy, ale też niejedzących mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego. To dla nich Lidl planuje rozszerzyć ofertę Strefy Wege i wegańskich kosmetyków. Ponadto Polacy pokochali Lidla za organizowanie bardzo korzystnych promocji, na których często spotykane są wysokie rabaty zarówno na produkty spożywcze jak i chemię gospodarczą czy produkty przemysłowe.

Źródło: screen Youtube Inna Telewizja
Promocje w Lidlu przyciągają rzesze klientów; Źródło: screen Youtube Inna Telewizja

Nowe sklepy to jednak korzyść nie tylko dla konsumentów. Sklep w Kolonii Lesznowoli dał zatrudnienie trzydziestu osobom, podobnie jak w Zielonce. Oznacza to, że łącznie pracę znalazło aż sześćdziesiąt pracowników.
Sale sprzedażowe w obu nowych sklepach zajmują po ponad 1350 m kwadratowych. Przed sklepem w Kolonii Lesznowoli dostępnych jest 60 miejsc parkingowych, natomiast w Zielonce o 40 miejsc więcej. W obu placówkach klienci będą mogli robić zakupy od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00-23.00. W niedziele handlowe obie placówki będą otwarte od godziny 8.00- w Zielonce zkaupy zrobimy w ten dzień do godziny 20.00, w Lesznowoli natomiast będzie można kupować o godzinę dłużej.
Źródło: screen Youtube drPutek
Walka o torebki w promocji w Lidlu; Źródło: screen Youtube drPutek
Oba sklepy na dzień otwarcia przygotowały dla klientów specjalne promocje. Jednak każdy, kto przegapił pierwszy dzień funkcjonowania nowych placówek Lidla, może skorzystać z regularnej akcji promocyjej "Tysiące produktów w Lidlowych cenach". Akcja przewiduje rabaty w wysokości go 50% podstawowej ceny, które dodatkowo mogą zostać zwiększone dla klientów korzystających z aplikacji mobilnej- podpowiada portal Nasze Miasto.

Warto wiedzieć: Jak polskie gwiazdy dorabiają sobie na emeryturze? Czy seniorzy, którzy całe życie byli obecni w show – biznesie mogą liczyć na pokaźne emerytury

Bądź na bieżąco z "Życiem": Królewska rezydencja Meghan i Harry’ego doczekała się nowych lokatorów. Kto mieszka w byłej posiadłości pary

To Cię zainteresuje: ZTM rozważa wycofanie kilku nocnych kursów. O co chodzi