Agnieszka Kaczorowska, polska tancerka i choreografka, wraz z Maciejem Pelą już od długiego czasu tworzy zgrany duet. Małżeństwem są już od ponad dwóch lat, doczekali się także wspólnej pociechy. Znani są z wyjątkowego spędzania najważniejszych dni. Jak uczcili 31. urodziny głowy domu?

Niezwykły element przyciągnął uwagę internautów

Agnieszka i Maciej już od początku swojego związku nie szczędzą sobie spotkań w wyszukanym klimacie. Ich zaręczyny miały miejsce w oblanej słońcem Toskanii. Swoje rocznice spędzają w równie godnych pozazdroszczenia warunkach - m.in. we Włoszech oraz na Krecie. Podczas obydwóch wydarzeń towarzyszyła im już malutka córeczka, Emilka.

Niestety, ze względu na światową pandemię, urodziny Macieja musiały odbyć się w nieco skromniejszym wydaniu. Nie przeszkodziło to jednak parze w wyśmienitym spędzeniu wspólnego czasu.

Kaczorowska i Pela już od roku zamieszkują nowy, wspólny dom. Jest to więc idealne miejsce do świętowania wszystkich rodzinnych uroczystości - odbyły się tam już chociażby pierwsze urodziny Emilki. Teraz przyszła kolej na Macieja.

Na Instagramie Agnieszki można było podziwiać niezwykłe zdjęcia z tego ważnego dnia, okraszone czułymi życzeniami dla ukochanego. Odświętnie ubrana, szczęśliwa rodzina pozuje do wspólnej fotografii. Jednak to inny element przyciągnął uwagę obserwatorów.

fot. Instagram
fot. Instagram

Na pierwszym planie widoczny jest ogromny, bogato przystrojony tort, zawierający szczere komplementy w stronę jubilata, takie jak "najlepszy tata" czy "najlepszy mąż". Internauci byli pod sporym wrażeniem wysiłku, jaki Agnieszka włożyła w obchody dnia urodzin męża.

"Cudowna rodzinka. Wszystkiego cudownego", "O wooow, super tort" - pisali.

Zobacz także: Wyliczono ogromny milionowy majątek Anny i Roberta Lewandowskich. Para już wie, na co przeznaczy część pieniędzy

Może cię zainteresować: Agnieszka Radwańska chce spełnić swoje nietypowe dla sportowca marzenie. Boryka się jednak z przeszkodami. Co na to jej mąż

Pisaliśmy również o: Zaskakujące początki programu "Chłopaki do wzięcia". Niezwykłe zrządzenie losu w życiu "Bandziorka"