Portal Wawalove przekazał informacje o sporych utrudnieniach drogowych, jakie już w najbliższy weekend pojawią w stolicy. Lepiej będzie poruszać się na pieszo lub metrem. Jeśli zamierzamy wsiąść w samochód to polecamy uzbroić się w cierpliwość!

Uwaga na utrudnienia!

Już dziś od godziny 13 do 21:45 oraz jutro od godziny 15, aż do godziny 3:00 w niedziele realizowane będą zdjęcia do filmu. Z tego względu zablokowana będzie ulicy Stalowa od ulicy Szwedzkiej, aż do Czynszowej. Z tego względu zalecany jest objazd ulicy Stalowej, przez ulicę Szwedzką. Dodatkowo nastąpią także zmiany tras autobusów N14, N03 i N64.

Warto także pamiętać, że obecnie na ulicy Szwedzkiej trwają także prace ciepłownicze, a więc na odcinku między Stalową, a Szwedzką obowiązuje tylko jeden kierunek jazdy.

Od dziś z powodu remontu zamknięty będzie także przejazd na ulicy Naczelnikowskiej oraz Radzymińskiej. Remonty potrwają około dwa tygodnie. Kierowcy muszą liczyć się z tym, że nie skręcą z ulicy Radzymińskiej w lewo, ani też nie przejadą z ulicy Naczelnikowskiej na Radzymińską w kierunku Targówka.

Zmiany organizacji ruchu w wielu miejscach!

Dziś zmieni się także organizacja ruchu na ulicy Światowida. Z powodu budowy przedłużenia trasy tramwajowej nieczynna będzie zachodnia część jezdni od ulicy Strumykowej, aż do Leśnej Polanki.

W weekend, od 21 do 22 listopada prowadzone będą także remonty na ulicy Posag 7 Panien. Z powodu naprawy linii wodociągowej odcinek pomiędzy ulicą Szamoty, a torami kolejowymi będzie wyłączony z ruchu! Samochody będą kierowane objazdami.

Od poniedziałku zmiana organizacji ruchu dotyczyć będzie ulicy Rosoła. Władze Warszawy przekazały, że częściowo ruch samochodowy będzie przekierowany na jezdnię wschodnią, która ostatnio została wybudowana. Dodatkowo nadal zamknięty pozostaje odcinek ulicy Płaskowickiej od ulicy Rosoła do Cynamonowej.

Źródło: kafkadesk.org