Najnowsze i bardzo zaskakujące informacje o szpitalu tymczasowym na Stadionie Narodowym w Warszawie. Pojawiły się liczne problemy z placówką. Czy powstała bezprawnie? Wszystko na to wskazuje...
Jak pisaliśmy, do szpitala przyjmowani są pacjenci, którzy spełniają określone kryteria – przede wszystkim przebieg choroby musi być łagodny, nie mogą występować przewlekłe choroby współistniejące, a kobiety nie mogą być w ciąży.
To tylko kilka z kilkunastu wymogów, które wzbudziły duże kontrowersje. Okazuje się, że obiekt być może... został wybudowany bezprawnie!

Szpital Narodowy powstał niezgodnie z prawem?!

Portal Wawalove podaje, że na budowę szpitala wydano kilkanaście milionów złotych, lecz Kancelaria Prezesa Rady Ministrów nie wydała żadnych funduszy w tej sprawie.
Premier miał zawrzeć umowę ze spółką PL 2012+, jednak okazuje się, że owa umowa nadal jest w negocjacjach, a dotychczasowe koszty w całości pokrył wykonawca.
Na jaw wyszło także, że spółka PL 2012+ w swoim założeniu wykonuje obiekty sportowe, a nie medyczne. Wszystko wskazuje więc na to, że obiekt prawdopodobnie powstał bezprawnie.

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NOWE OBOSTRZENIA WŁAŚNIE WESZŁY W ŻYCIE. SIEĆ BIEDRONKA WYSZŁA NAPRZECIW KLIENTOM I ZMIENIŁA GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW. KIEDY MOŻNA ROBIĆ ZAKUPY