Popularny serial "M jak Miłość" już od wielu lat oglądany jest przez wszystkie pokolenia Polaków. Jedna z najbardziej znaczących postaci to Piotr Zduński, którego odtwórcą jest Marcin Mroczek. Przez ostatnie 20 lat wszyscy z emocjami śledzili poczynania jego serialowego bohatera. Teraz, pomimo tego, iż nadal spędza dużo czasu na planie, aktor postanowił zadbać trochę mniej o serialową rodzinę, a bardziej o swoją własną.

Jak mieszkają Mroczkowie?

Marcinowi, w przeciwieństwie do swojego brata bliźniaka, udało się z powodzeniem założyć własną rodzinę. Może się on pochwalić wspaniałą żoną i dwójką dzieci. Na jego profilach w mediach społecznościowych wręcz kipi od wspólnych zdjęć z bliskimi, a sam siebie aktor określa szczytnym mianem "Taty na medal".

Rodzina Mroczków zdecydowała się trochę odpocząć od miejskiego życia w stolicy, i swoje lokum urządziła w szeregówce kilkanaście kilometrów od Warszawy. Dzięki temu mogą cieszyć się zarówno ciszą i spokojem, jak i bliskością do wszystkich najważniejszych dla siebie miejsc.

Nie da się ukryć, że wnętrze mieszkania Mroczków zostało urządzone z wyszukanym gustem. Całe lokum jest niezwykle przytulne, utrzymane w jasnej kolorystyce połączonej z drewnianymi elementami w ciepłych odcieniach. Nie brakuje tam pokaźnych rozmiarów roślin, które z powodzeniem ożywiają pomieszczenia.

Marcin Mroczek z synem (fot. Jastrząb Post)
Marcin Mroczek z synem (fot. Jastrząb Post)

Kuchnia cechuje się nowoczesnym designem, który tylko zachęca do tego, by podejmować się w niej kulinarnych wyzwań - co zresztą Marcinowi często się zdarza.

Centrum zainteresowania niewątpliwie stanowi ogród, wypełniony zielenią. Wysokie krzewy nadają miejscu prywatność, dzięki której można tam zarówno bawić się z dziećmi, jak i organizować spotkania towarzyskie.

Poza przytulnym pokojem synów Marcina, Ignacego i Kacpra, wrażenie robi również...prywatny kącik ich psa o imieniu Hugo. Nawet najmniejszy członek rodziny otrzymał stylowe legowisko, dopasowane kolorystyką do reszty domu.

Mroczkowie naprawdę dobrze się urządzili!

Zobacz także: Kolejna kontrowersyjna decyzja Edyty Górniak na planie "The Voice of Poland". Widzowie są zaskoczeni

Może cię zainteresować: Michał Kołodziejczyk o wspólnej pracy z partnerką. Czy pisanie książki wpłynęło na jego związek z Anitą Werner

Pisaliśmy również o: Lara Gessler po raz kolejny zachwyciła najnowszym zdjęciem córki. Fotografia podbija sieć, wszyscy zastanawiają się, do kogo podobna jest mała Nena