Wielu prowadzących „Dzień dobry TVN” musi łączyć ciągłą pracę z rodzicielstwem. Czasem nie jest to łatwe, ale wielu rodzicom się to udaje i wychodzi wręcz wspaniale.

Zobaczcie, jak wyglądają pociechy prowadzących śniadaniowego show „Dzień Dobry TVN”.

Paulina Krupińska i jej dzieci

Prowadząca „DDTVN” ma dwójkę dzieci - 6-letnią Antoninę i 4-letniego Jędrzeja. Kobieta jest również szcześliwą żoną znanego muzyka, Sebastiana Karpiel-Bułecki. Para pobrała się 26 lipca 2018 roku.

Filip Chajzer i prawdziwa tragedia

Znany prezenter kilka lat temu przeżył prawdziwą tragedię. W 2015 roku w wypadku samochodowym zmarł 10-letni syn Filipa Chajzera, Maks.

Po tych tragicznych przeżyciach Filip Chajzer długo nie mógł dojść do siebie. Dopiero po czasie otworzył się na świat i nową miłość.

Dziennikarz związał się z dziennikarką Małgorzatą Walczak, a 26 października 2017 roku przyszedł na świat ich syn, Aleksander.

Damian Michałowski i jego pociechy

Damian Michałowski jest szczęśliwym mężem i ojcem dwojga dzieci – 3-letniego Henryka i 2-letniej Heleny.

Gwiazdy DDTVN i ich dzieci. Źródło: jastrzabpost.pl
Gwiazdy DDTVN i ich dzieci. Źródło: jastrzabpost.pl
Gwiazdy DDTVN i ich dzieci. Źródło: jastrzabpost.pl

Marcin Prokop i jego szczęście

Marcin Prokop jest tatą 15-letniej Zosi. Dziewczyna jest owocem jego małżeństwa z Marią Prażuch-Prokop.

Co ciekawe, Marcin Prokop i Maria Prokop są ze sobą prawie 17 lat, a już po roku znajomości dowiedzieli się, że będą rodzicami.

Dziennikarz niechętnie jednak opowiada o swoim prywatnym życiu i chroni swoich najbliższych. W sieci opublikował jedynie jedną fotografię ze swoją córką.

Dorota Wellman i jej wyczekany syn

Dorota Wellman w 1993 roku przywitała na świecie długo wyczekiwanego syna. Chłopak ma teraz 28-lat i raczej nie udziela się w mediach.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO