Najnowsze informacje o dziennikarzu, który został zraniony podczas Marszu Niepodległości w Warszawie. Mężczyzna domaga się odszkodowania. Co na to policja?

Jak donoszą media w całym kraju, podczas zamieszek, do których doszło 11 listopada na ulicach Warszawy miał miejsce zatrważający wypadek – fotoreporter omyłkowo został postrzelony przez policję! Cudem udało się uniknąć ogromnej tragedii.

Rzecznik Komendy Stołecznej Policji, Sylwester Marczak w imieniu całej komendy przeprosił za całe zajście i zapewnił, że funkcjonariusze celowali tylko i wyłącznie do agresywnych chuliganów - postrzelenie dziennikarza było pomyłką.

Fotoreporter zapowiada walkę o odszkodowanie

74-letni Tomasz Gutry, postrzelony fotoreporter "Tygodnika Solidarność" relacjonował, że pocisk, który w niego uderzył miał aż 7 cm. Spowodował u niego złamania kości, a sama operacja trwała ponad dwie godziny.

Mimo licznych przeprosin ze strony policji, dziennikarz zapowiedział już, że będzie próbował otrzymać stosowne odszkodowanie za całą sytuację.

fot. https://tvn24.pl/

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NOWE OBOSTRZENIA WŁAŚNIE WESZŁY W ŻYCIE. SIEĆ BIEDRONKA WYSZŁA NAPRZECIW KLIENTOM I ZMIENIŁA GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW. KIEDY MOŻNA ROBIĆ ZAKUPY