Nad Warszawą słońce wstało już o godzinie 7.17, jednak przesłoniły je chmury, z których może trochę popadać. Warto pamiętać o zabraniu parasola, jeśli konieczne jest wyjście z domu. Mimo to poranek jest ciepły- na termometrach warszawiacy mogą zobaczyć aż 12 stopni powyżej zera.

Z czasem temperatura będzie rosła- synoptycy przewidują moment kulminacyjny na godzinę 14., kiedy to słupki rtęci wskażą 14 stopni Celcjusza. Z warszawskiego nieba znikną chmury, a słoneczna aura będzie nam towarzyszyć do godziny 17.23, kiedy to słońce ustąpi miejsca jasnemu księżycowi.

Dziś ciśnienie będzie utrzymywać się na poziomie 1014 hPa. W sobotę warszawiakom będzie towarzyszył lekki, zachodni wiatr wiejący z prędkością 14km/h- podpowiada portal SE.

"Życie" przypomina: Papież Franciszek podjął bardzo ważną decyzję. Chodzi o Dzień Wszystkich Świętych. Co się zmieni


O tym pisaliśmy ostatnio: Pogrążona w smutku matka przychodzi do miejsca spoczynku swojego 4-letniego syna. To, co tam znajduje, doprowadza ją do łez


To może Cię zainteresować: Czy czeka nas taki sam lockdown, jak miało to miejsce wiosną? Najnowsza konferencja prasowa rozwiała wszelkie wątpliwości