Wczoraj, 17. października parafia pw. Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła przy ul. Kobielskiej 10 w Warszawie wydała oświadczenie o pozytywnym wyniku testu na COVID-19 u proboszcza tej parafii.

W obliczu zaistniałej sytuacji podjęta została decyzja, że wszystkie msze intencyjne zostaną odprawione w umówionych terminach, jednak bez udziału wiernych. Pozostałe msze i nabożeństwa zostały odwołane. Na 10 dni została zamknięta także kancelaria parafialna.

Ksiądz Norbert Ostanek pełniący służbę w parafii pw. Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła poinformował w komunikacie, że pozostali mieszkańcy plebanii czują się dobrze, jednak zgodnie z procedurą, wszyscy przejdą kwarantannę trwającą 10 dni. Jednocześnie zaapelował do wszystkich, którzy w ostatnim czasie mieli bezpośredni kontakt z księdzem proboszczem, by skontaktowali się z Sanepidem w przypadku wystąpienia niepokojących objawów- czytamy na portalu Warszawa i Okolice.

O tym pisaliśmy ostatnio: Nie udało się uratować kierowcy karetki chorego na COVID-19. Co się stało


To może Cię zainteresować: Roman Giertych planował wprowadzić się do posiadłości pod Rzymem. Został jednak zatrzymany przez CBA. Jak odnosi się do usłyszanych zarzutów


Warto wiedzieć: Jest oficjalna decyzja w sprawie Sylwestra w Warszawie. Co nas czeka