Najnowsze informacje o koronawirusie. Do listy szkół z potwierdzonym przypadkiem zakażenia koronawirusem dołączają kolejne. Jest już ich naprawdę wiele... O jakie placówki chodzi tym razem?

Jak wiadomo, sytuacja epidemiologiczna w Polsce z dnia na dzień dynamicznie się pogarsza, a statystyki mówiące o liczbie zachorowań błyskawicznie pną się do góry.

Niemal każdego dnia pojawia się informacja o kilku szkołach, które okazały się ogniskiem koronawirusa – już dziś dotarły wieści o dwóch kolejnych...

Koronawirus w dwóch przedszkolach

Najnowsze doniesienia z mediów warszawskich informują o dwóch kolejnych placówkach edukacyjnych – są to: Przedszkole nr 255 oraz Przedszkole nr 209 w Warszawie.

Jak wynika z informacji opublikowanych na stronach internetowych tych placówek, sanepid jednogłośnie podjął taką samą decyzję - zajęcia zostały zawieszone do końca tego tygodnia.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH