Najnowsze informacje z Warszawy! Już wkrótce nastąpi otwarcie właśnie powstającej japońskiej restauracji. Mieszkańcy stolicy czekają z niecierpliwością na dokładniejsze informacje.

Kilka lat temu w centrum Warszawy, u zbiegu ul. Chmielnej i Pasażu Stefana "Wiecha" Wiecheckieo rozpoczęła się budowa szklanego pawilonu, który był zagadką niemal dla wszystkich mieszkańców Warszawy.

Kiedy okazało się, że właścicielem jest Zbigniew Grycan, wiadome było, że powstanie tam kultowa lodziarnia – to jednak błędne myślenie.

Wkrótce otwarcie japońskiej restauracji!

W pięknym, przeszklonym pawilonie powstanie światowej klasy restauracja japońska „Kiseki” prowadzona przez sushimastera, Alona Thana – pochodzący z Japonii mężczyzna znany jest z prowadzenia kilku cenionych restauracji na terenie Polski.

- Potwierdzam, że w pawilonie przy pasażu Wiecha, którego jestem właścicielem, powstanie japońska restauracja. - mówi Zbigniew Grycan.

Otwarcie miejsca planowane jest na listopad/grudzień.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PILNA EWAKUACJA W JEDNYM Z POLSKICH MIAST. SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. TYSIĄCE OSÓB MUSIAŁY OPUŚCIĆ ZAGROŻONY TEREN. NA MIEJSCU PRACUJĄ SŁUŻBY

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: RUDY KOT PRZYCHODZIŁ DO SKLEPU MIĘSNEGO, BY GAPIĆ SIĘ NA MIĘSO. GDY UDAŁO SIĘ MU WYPROSIĆ KAWAŁEK, GDZIEŚ GO ZANOSIŁ. WZRUSZAJĄCA HISTORIA

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA