Zaskakujące wydarzenie w samym centrum Warszawy! W jednym z autobusów miejskich pasażerowie zauważyli wybuch, a następnie ogień! Zaczęli panikować, a kierowca… nawet nie zareagował! Co tam się wydarzyło?

Tuż przed weekendem, w piątek 18 września miała miejsce nietypowa sytuacja. W autobusie miejskim linii 178 na odcinku Prystora – Dzieci Warszawy jednemu z pasażerów wybuchł e – papieros! W jednej chwili pojawiły się płomienie, gdyż zajęła się kurtka owego pasażera.

Inni pasażerowie natychmiast zaczęli panikować.

Niepełnosprawna kobieta omal nie zginęła

Chłopak rzucił ową kurtkę przed siebie na podłogę. Nie zauważył jednak, że tuż obok znajdowała się kobieta na wózku elektronicznym! Omal nie doszło do tragedii.

- Gdyby iskra miała styczność z przewodami w wózku, to i również on mógłby eksplodować razem ze mną! - mówi przerażona kobieta.

Jak wynika z relacji świadków, kierowca zatrzymał się dopiero na kolejnym przystanku, nie udzielając pomocy kobiecie, kiedy chciała wyjść z autobusu.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM WŁAŚNIE PODZIELILI SIĘ ZE ŚWIATEM RADOSNĄ NOWINĄ. W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH MAŁŻEŃSTWA POSYPAŁY SIĘ SZCZERE GRATULACJE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: POPULARNY GWIAZDOR DISCO POLO POWIEDZIAŁ, JAKĄ EMERYTURĘ DOSTANIE. NIE POTRAFI TEGO SKOMENTOWAĆ. INTERNAUCI TAKŻE SĄ MOCNO ZASKOCZENI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZASKAKUJĄCO DOBRE WIEŚCI DLA WIELU EMERYTÓW. DLA NAJBARDZIEJ UBOGICH WARTOŚĆ EMERYTURY WZROŚNIE. ILE BĘDZIE WYNOSIĆ ŚWIADCZENIE W NASTĘPNYM ROKU