Najnowsze informacje wprost z Warszawy. Do aptek tworzą się ogromne wręcz kolejki, ludzie czekają godzinami. Brakuje pewnego produktu, który jest bardzo potrzebny w ostatnim czasie. O co konkretnie chodzi?

Jak donoszą warszawskie media, przed aptekami w całej stolicy jest istne zatrzęsienie! Ludzie stoją w ogromnych kolejkach i chcą kupić pewien produkt. Jaki?

Ogromne kolejki w warszawskich aptekach. Dlaczego?

Idzie jesień – niestety, wraz z nią grypa, która pojawia się sezonowo. W związku z panującą pandemią koronawirusa ludzie masowo zaczęli szczepić się przeciwko grypie.

Szczepionek jednak nie wystarcza! W niektórych aptekach istnieje możliwość zapisania się na listę, aby móc je zakupić gdy tylko towar zostanie dostarczony do apteki. W innych aptekach zaś jest zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

To nie ma sensu. Nie wiemy, kiedy te szczepionki się pojawią. I tak nie wystarczy dla wszystkich, więc po prostu, kto pierwszy, ten lepszy – mówi jeden z farmaceutów.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PRAKTYCZNIE NIKT NIE WIEDZIAŁ O TYM, CO PRZEŻYWA BOHATER „CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA”! PRAWDA O JARUSIU WYSZŁA NA JAW, TO WSTRZĄSAJĄCE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MAŁGORZATA ROZENEK ZNÓW ZASKOCZYŁA SWOICH FANÓW. WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT PRZYSZŁOŚCI HENRYCZKA, WIADOMO, CO SIĘ Z NIM STANIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: GDAŃSK: WYKOLEIŁ SIĘ TRAMWAJ NA STOGACH. WYKONAWCA TRWAJĄCEGO TAM REMONTU I DRMG NIE ZGADZAJĄ SIĘ CO DO PRZYCZYN ZDARZENIA