Niebywale ważne informacje dla niemalże wszystkich mieszkańców Podkarpacia! Miasto Warszawa przekazało niemal 2 miliony złotych w szczytnym celu! Koniecznie zobacz, o co chodzi!

Jak powszechnie wiadomo, w związku z licznymi burzami na południu Polski, które miały miejsce na początku lata wiele terenów odczuło poważne skutki nawałnic.

Tereny, które najbardziej ucierpiały należą do województwa podkarpackiego. Rafał Trzaskowski postanowił pomóc je finansowo.

Trzaskowski przekazuje 2 miliony złotych dla Podkarpacia!

Jak wynika ze słów prezydenta miasta Warszawy, pomoc finansowa oferowana jest gminom: Brzeska, Łańcut, Jawornik Polski, Jasło, Kołaczyce oraz Sieniawa, Kańczuga i Markowa.

- My, samorządowcy, musimy być solidarni. Musimy się wspierać i w sytuacjach długofalowych zagrożeń, jak pandemia koronawirusa, i nagłych katastrof, jak powodzie, które nawiedziły Podkarpacie. To właśnie samorządy najbardziej wtedy cierpią, a przez to tracą mieszkańcy – mówił Rafał Trzaskowski.

Łącznie gminy dostaną niemal 2 miliony złotych.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: JAK CZUJE SIĘ JERZY STUHR PO PRZEBYTYM NIEDAWNO UDARZE? ZNANEGO AKTORA PO TRUDNYM CZASIE POKAZAŁ JEGO SYN, MACIEJ STUHR, ZDJĘCIA TRAFIŁY DO INTERNETU

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CZTERNASTA EMERYTURA JUŻ W 2021 ROKU. NIE KAŻDY BĘDZIE MÓGŁ SIĘ CIESZYĆ DODATKOWYM DOCHODEM. TRZEBA SPEŁNIĆ ODPOWIEDNIE WARUNKI, JAKIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: CAŁKIEM NOWY RAPORT DOBOWY W ZWIĄZKU Z WYKRYTYMI PRZYPADKAMI KORONAWIRUSA. MAZOWSZE PONOWNIE W CZOŁÓWCE. TE DANE NIE SĄ ZBYT OPTYMISTYCZNE