Uwaga! Niezwykle ważna informacja dla niemalże wszystkich mieszkańców Warszawy! Trwają intensywne poszukiwania starszej kobiety z Żoliborza, która wyszła z domu i nie wróciła.

Dane zaginionej 60 – latki

Poszukiwaną kobietą jest 60 – letnie Katarzyna Witczak. Kobieta mieszka na warszawskim Żoliborzu. Dokładnie 8 września 2020 roku przed południem wyszła z domu i do tej pory nie wróciła.

Kobieta ma około 160 cm wzrostu, szczupłą posturę oraz krótkie, siwe włosy. Cechą charakterystyczną są okulary korekcyjne.

W dniu jej zaginięcia kobieta ubrana była w długą, jasną kurtkę, jasną bluzę z kapturem, ciemną koszulkę, ciemne spodnie oraz miała ze sobą plecak.

Wszyscy, którzy mieli z nią kontakt lub widzieli kobietę, proszeni są o kontakt z Komendą Policji pod numerem telefonu 47 723 71 55 lub numerem alarmowym 112.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ANNA MUCHA WYPOCZYWA NA WAKACJACH I PREZENTUJE SWOJE WDZIĘKI. AKTORKA POZUJE DO ZDJĘCIA W BASENIE BEZ GÓRY OD KOSTIUMU KĄPIELOWEGO

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDEN Z SUPERMARKETÓW ZOSTAŁ ODWIEDZONY PRZEZ BARDZO NIETYPOWEGO KLIENTA. PRACOWNICY OMAL NIE ZEMDLELI ZE STRACHU. KIM BYŁ TAJEMNICZY GOŚĆ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: TO NAGRANIE ROBI PRAWDZIWĄ FURORĘ W INTERNECIE. ZACHOWANIE CHŁOPAKA, PO TYM JAK JEGO DZIEWCZYNA ZŁAPAŁA BUKIET PANNY MŁODEJ, DAJE WIELE DO ŻYCZENIA