Uwaga! Niebywale ważna informacja dla niemalże wszystkich mieszkańców Warszawy, lecz nie tylko. Już od dziś strefa parkowania na warszawskich ulicach znacznie się poszerzy! Sprawdź, gdzie!

Prace nad powiększeniem strefy parkowania w centrum Warszawy trwały trzy miesiące i właśnie dziś zaczynają funkcjonować! Stworzono niemalże osiem tysięcy nowych miejsc parkingowych, a tym samym postawiono na ulicach stolicy kraju prawie 250 nowych parkometrów! Gdzie zatem zaszły takie zmiany?

Nowe miejsca parkingowe na Pradze i Woli

Na warszawskiej Pradze nowe miejsca parkingowe wyznaczono na ulicach: Jagiellońskiej, Ratuszowej, 11 Listopada, Radzymińskiej i Folwarcznej.

Na Woli zaś strefa płatnego parkowania obejmuje ulice: Okopową i Towarową, al. Prymasa Tysiąclecia oraz ulicę Grabowską.

- Celem strefy jest zwiększenie rotacji na miejscach parkingowych oraz ograniczenie liczby aut – mówi rzeczniczka Karolina Gałecka.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ANNA MUCHA WYPOCZYWA NA WAKACJACH I PREZENTUJE SWOJE WDZIĘKI. AKTORKA POZUJE DO ZDJĘCIA W BASENIE BEZ GÓRY OD KOSTIUMU KĄPIELOWEGO

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDEN Z SUPERMARKETÓW ZOSTAŁ ODWIEDZONY PRZEZ BARDZO NIETYPOWEGO KLIENTA. PRACOWNICY OMAL NIE ZEMDLELI ZE STRACHU. KIM BYŁ TAJEMNICZY GOŚĆ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: TO NAGRANIE ROBI PRAWDZIWĄ FURORĘ W INTERNECIE. ZACHOWANIE CHŁOPAKA, PO TYM JAK JEGO DZIEWCZYNA ZŁAPAŁA BUKIET PANNY MŁODEJ, DAJE WIELE DO ŻYCZENIA