Każdy wie, że telefon towarzyszy nam niemal bez przerwy. To urządzenie pomaga nam w załatwieniu wielu spraw, komunikowaniu się z najbliższymi, zdobywaniu informacji. Dostarcza także rozrywki. Okazuje się, że użytkownicy smartfonów znanej marki muszą uważać na nową aktualizację, przez którą ich telefony rozładują się dużo szybciej!

Przywykliśmy do smartfonów, które potrzebują codziennego ładowania. Zapewne nikt nie chciałby posiadać telefonu, który rozładuje się w połowie dnia, a jego użytkownik będzie musiał szukać gniazdka elektrycznego lub zawsze nosić przy sobie powerbank.

Jak się okazuje, tak wygląda rzeczywistość użytkowników iPhone’ów, które są zaktualizowane do wersji 13.1.3. Jak podaje Biznesinfo.pl, właściciele tych popularnych smartfonów marki Apple narzekają na czas działania urządzeń na baterii.

Problem u użytkowników objawia się różnie. Najprawdopodobniej jego skala zależy od posiadanej wersji telefonu, a także „wieku” oraz zużycia telefonu oraz jego podzespołów.

– Okazuje się, że żywotność baterii jest w porządku, jeśli telefon jest używany tylko do podstawowych czynności, takich jak pisanie SMS-ów, ale podczas używania aparatu stan naładowania zmniejsza się o 25-30% na godzinę – mówi jeden z użytkowników dla portalu Next.Gazeta.pl.

Wiele osób narzeka na ogromne problemy z baterią nawet wtedy, gdy korzystają z telefonu w dokładnie taki sposób, jak dotychczas. Jak informuje na Twitterze jeden z posiadaczy iPhone’a, wystarczyło 30 minut, by jego telefon spadł z poziomu 100% do 35% naładowania.

Mówi się, że przyczyną jest aktualizacja 13.1.3. Z racji tego, że poprzednie wersje aktualizacji o tym numerze nie powodowały problemów z baterią smarftonów, bardzo prawdopodobne, że to jest ten powód. Tym bardziej, że Apple wyjątkowo szybko umożliwiło zaktualizowanie telefonów do wersji 13.2.

Jak dotąd żaden z użytkowników telefonów nie potwierdził, że kolejna aktualizacja rozwiązuje problem z baterią w telefonie. Na dostępnej liście zmian, które ma wprowadzać aktualizacja 13.2, nie znajdziemy informacji na temat problemów z baterią.

Zobacz najnowsze poczynania Maryli Rodowicz! MARYLA RODOWICZ ZACHWYCA SIĘ SERDELKIEM! [WIDEO]

Czy wiesz, kim był Robert Evans? ŻEGNAMY CZOŁOWEGO PRODUCENTA HOLLYWOOD. KIM BYŁ ROBERT EVANS?

Martyna Piotrowska