W Sklepie Play pojawiła się niedawno aplikacja, która właśnie bije rekordy popularności. Chodzi o „Twój telefon”, czyli program, który pozwala na połączenie telefonu z system Androidem z komputerem.

Pomocnik aplikacji „Twój telefon” znajduje się właśnie na absolutnym szczycie popularności wśród darmowych programów oferowanych w Sklepie Play. Wygrywa nawet z tak powszechnie używanymi aplikacjami, jak Messenger, TikTok czy WhatsApp.

Na czym polega jego działanie? Jest to aplikacja wbudowana w system Windows 10. Umożliwia ona korzystanie z funkcji telefonu bezpośrednio na komputerze. Dzięki niemu można na przykład odpowiadać na SMS-y czy bezpośrednio ściągać zdjęcia z komórki.

Komputer Świat podaje, że aplikację ściągnięto już minimum 10 milionów razy. Jednak ta liczba może być dużo większa, ponieważ Sklep Play wyświetli jej aktualizację dopiero po przekroczeniu kolejnego pułapu wynoszącego 100 milionów pobrań.

„Twój telefon” cały czas jest rozwijany. Microsoft pracuje właśnie nad dodaniem kolejnej funkcji, dzięki której możliwe będzie wykonywanie połączeń telefonicznych.

Nie zapominajmy, że użytkownicy smartfonów są narażeni na ataki oszustów: OSZUŚCI ROZSYŁAJĄ SMSY DO INTERNAUTÓW. SZCZEGÓLNIE NARAŻENI SĄ UŻYTKOWNICY JEDNEGO Z SERWISÓW!

Małgorzata Rozenek lubi chwalić się stylizacjami na Instagramie. Zobacz, co pokazała tym razem: MAŁGORZATA ROZENEK ZACHWYCIŁA JESIENNĄ STYLIZACJĄ. CENA JEJ TOREBKI PO PROSTU ZWALA Z NÓG!

Joanna Tec