Meghan Markle, żona księcia Harry’ego, w przeciwieństwie do Kate Middleton nigdy nie stała się ulubienicą opinii publicznej. Co niektórzy zarzucają jej, że ma zbyt duży wpływ na męża, sugerują nawet, że potrafi zręcznie nim manipulować.

Sympatycy księżnej zauważają jednak, że Meghan, choć nie zawsze potrafiła przystosować się do reguł panujących w rodzinie królewskiej, starała się z całych sił, a media niesłusznie wzięły ją na celownik. Teraz jednak wyciekło zdjęcie, które pokazuje, że Markle dopuściła się kłamstwa.

Meghan Markle / YouTube:   America's Got Talent
Meghan Markle / YouTube: America's Got Talent

Meghan Markle przez wiele lat kłamała

Portal Pomponik zauważa, że nowe odkrycie dociekliwych internautów ukazuje wywiad Meghan Markle u Oprah Winfrey w nieco innym świetle. Czy to jedyne kłamstwo, którego się dopuściło?

Okazało się, że słowa żony księcia Harry’ego – a przynajmniej ich część – nie były prawdą. Meghan Markle twierdziła bowiem, że nie wiedziała, jak wygląda życie royalsów, gdyż nigdy nie wykazywała zainteresowania ich sprawami.

Tymczasem internauci odkryli zdjęcie, które wykonano dwa lata przed momentem, w którym aktorka związała się z księciem Harrym. Na fotografii widnieje Markle trzymająca magazyn, a na okładce gazety widać… twarz księżnej Kate.

Meghan przekonywała, że „nigdy nie szukała informacji na temat, co by oznaczało wejście do rodziny królewskiej”, a wszystko, co wie o royalsach, opowiedział jej Harry. Skąd więc zdjęcie z rzeczonym magazynem?

Internauci twierdzą, że Markle „miała obsesję” na punkcje rodziny królewskiej, a „prawda nareszcie wychodzi na jaw”. Myślicie, że Meghan od początku chciała znaleźć się wśród royalsów?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PIELĘGNIARKI W CAŁEJ POLSCE MAJĄ DOŚĆ I ZAPOWIEDZIAŁY PROTEST SWOJEJ GRUPY ZAWODOWEJ. CO TO OZNACZA DLA PACJENTÓW SZPITALI? ZNANA JEST DATA STRAJKU

O tym się mówi w Polsce: POLACY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA TO, CO MOŻE PRZYJŚĆ PO WAKACJACH? PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI ZNÓW OSTRZEGA. POJAWIŁY SIĘ WYPOWIEDZI O CZWARTEJ FALI

O tym się mówi na świecie: RELACJE KSIĘCIA KAROLA Z SYNEM POPSUŁY SIĘ NA DOBRE? PODDANI DOKONALI ZASKAKUJĄCEGO ODKRYCIA NA NAGRANIU Z NASTĘPCĄ TRONU! CHODZI O ZDJĘCIA HARRY’EGO

Z życia gwiazd: ŻONA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA MIAŁA ZASKAKUJĄCE PLANY WOBEC SYNA ZNANEGO ARTYSTY? MEDIA DOTARŁY DO OPINII OPIEKUNA KRZYSZTOFA JUNIORA. PADŁY MOCNE SŁOWA