Małżeństwo Brigitte i Emmanuela Macronów przez długi czas budziło ogromne emocje – głównie za sprawą dużej różnicy wieku między partnerami. Prezydent Francji ma bowiem 43 lata, a jego żona – 68 lat.

Obecnie opinia publiczna oswoiła się z tym faktem – szczególnie, że małżonkowie wyglądają na zakochanych. Brigitte Macron uznawana jest za kobietę z klasą, która potrafi się ubrać i zachować stosownie do każdej sytuacji.

Brigitte Macron, Emmanuel Macron. Źródło: Youtube Harper's BAZAAR
Brigitte Macron, Emmanuel Macron. Źródło: Youtube Harper's BAZAAR

Tym razem pierwsza dama Francji po raz kolejny pokazała, że wie, jak dobrze wyglądać – postanowiła nieco odświeżyć kolor włosów i zdecydowała się na nowe ścięcie. Wygląda jeszcze młodziej!

Brigitte Macron odmłodziła się przemianą

Portal Pomponik zauważa, że Brigitte Macron szczególnie na początku była mocno narażona na niemiłe komentarze – szczególnie dlatego, że Emmanuel zakochał się w niej, gdy miał 15 lat. W wieku 17 lat wyznał jej, że będą małżeństwem, dużo rozmawiali przez telefon, a on „przełamywał jej opór”.

Brigitte Macron, Emmanuel Macron. Źródło: Youtube Harper's BAZAAR
Brigitte Macron, Emmanuel Macron. Źródło: Youtube Harper's BAZAAR

Macron miał 18 lat, gdy dopiął swego – związał się z Brigitte, która odeszła od męża, by móc z nim być. W 2007 roku zdecydowali się na ślub.

Media wciąż wytykają Brigitte Macron sporo poprawek urody, wypełniaczy, m.in. botoksu, jednak nie ma na to dowodów. Pierwsza dama Francji pokazała ostatnio, że aby wyglądać młodziej, nie musi korzystać z usług chirurga – wystarczy inna fryzura!

Brigitte Macron, Emmanuel Macron. Źródło: pomponik.pl
Brigitte Macron, Emmanuel Macron. Źródło: pomponik.pl

Teraz żona Emmanuela Macrona ma jaśniejsze włosy z krótką grzywką i upięciem, w którym wygląda tak, jakby zdecydowała się na boba.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PIELĘGNIARKI W CAŁEJ POLSCE MAJĄ DOŚĆ I ZAPOWIEDZIAŁY PROTEST SWOJEJ GRUPY ZAWODOWEJ. CO TO OZNACZA DLA PACJENTÓW SZPITALI? ZNANA JEST DATA STRAJKU

O tym się mówi w Polsce: POLACY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA TO, CO MOŻE PRZYJŚĆ PO WAKACJACH? PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI ZNÓW OSTRZEGA. POJAWIŁY SIĘ WYPOWIEDZI O CZWARTEJ FALI

O tym się mówi na świecie: RELACJE KSIĘCIA KAROLA Z SYNEM POPSUŁY SIĘ NA DOBRE? PODDANI DOKONALI ZASKAKUJĄCEGO ODKRYCIA NA NAGRANIU Z NASTĘPCĄ TRONU! CHODZI O ZDJĘCIA HARRY’EGO

Z życia gwiazd: ŻONA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA MIAŁA ZASKAKUJĄCE PLANY WOBEC SYNA ZNANEGO ARTYSTY? MEDIA DOTARŁY DO OPINII OPIEKUNA KRZYSZTOFA JUNIORA. PADŁY MOCNE SŁOWA