Członkowie rodziny królewskiej muszą liczyć się z tym, że cały czas żyją na świeczniku – na ich poczynania patrzy cały świat. Nawet Harry i Meghan, którzy oficjalnie odeszli z rodu, są bacznie obserwowani przez media oraz opinię publiczną.

Zaskakujący ruch pracowników Madame Tussauds

Kiedy książę Harry i Meghan Markle ogłosili swoją decyzję, dotyczącą zrezygnowania z funkcji w rodzinie królewskiej i wyjechania z Wielkiej Brytanii w mediach zawrzało. Mimo, że teoretycznie królowa Elżbieta II rozstała się z wnukiem w pokojowych warunkach to wszyscy doskonale wiedzieli, że ich relacje zmieniły się na dobre.

Książę Harry i księżna Kate/Youtube @Access
Książę Harry i księżna Kate/Youtube @Access

Nikt jednak nie spodziewał się, że Harry oraz Meghan będą podejmować kolejne decyzje, które niezbyt spodobają się rodzinie królewskiej. Jedną z nich był występ pary u Oprah Winfrey.

Figury woskowe Meghan i Harry’ego zostały przeniesione

Jakiś czas temu woskowe figury Meghan i Harry’ego pojawiły się w znanym na całym świecie muzeum Madame Tussauds w Londynie. Stały one obok figur najważniejszych członków rodziny królewskiej – Kate i Williama, królowej Elżbiety oraz księcia Filipa.

Rodzina królewska. Źródło: jastrzabpost.pl
Rodzina królewska. Źródło: jastrzabpost.pl
Rodzina królewska. Źródło: jastrzabpost.pl

Okazuje się jednak, że zarządzający muzeum Madame Tussauds zdecydowali się na zaskakujący krok. Figury Meghan i Harry’ego zostały przeniesione do strefy Awards Party.

Teraz stoją one obok największych gwiazd Hollywood i nie tylko, między innymi: George’a Clooney, David’a Beckham, czy Brad’a Pitta.

Harry, Meghan/ Instagram: meghanmarkle_official
Harry, Meghan/ Instagram: meghanmarkle_official
Harry, Meghan/ Instagram: meghanmarkle_official

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO