Ostatni czas jest naprawdę trudnym okresem dla rodziny królewskiej. Gdy wydawać by się mogło, że po odejściu Meghan i Harry’ego sytuacja nieco się ustabilizowała, mówiło się o konfliktach.

Później zupełnie znienacka poinformowano świat o ciąży Meghan Markle, następnie przyszedł czas na wywiad Sussexów u Oprah Winfrey, który wzbudził niesamowite emocje.

W tym samym czasie lekarze toczyli walkę o życie i zdrowie księcia Filipa, który trafił do szpitala. Niestety, mimo szybkiej reakcji nie udało się go uratować i mąż królowej Elżbiety zmarł.

Książę Karol. Źródło: Youtube Dla Ciekawskich
Książę Karol. Źródło: Youtube Dla Ciekawskich

Harry przyleciał na pogrzeb ze Stanów Zjednoczonych, nie zabierając ze sobą żony ani synka. I gdy już zdecydował, że spędzi czas w Wielkiej Brytanii aż do urodzin królowej – dzień przed nimi wyjechał. To wszystko załamało księcia Karola.

Książę Karol zniknął

Pomponik przypomina, że dla 72-letniego księcia to mogło być już za wiele. Stracił tatę i odbył poważną rozmowę z jednym z synów. Najwidoczniej w końcu nie wytrzymał.

Książę Karol. Źródło: Youtube Dla Ciekawskich
Książę Karol. Źródło: Youtube Dla Ciekawskich

Książę Karol bardzo przeżywał wizytę Harry’ego, gdyż wcześniej nie odbierał od niego telefonów. Jego syn próbował wytłumaczyć wszystko w prywatnym liście, ale, jak podają media, „wciąż jest między nimi wysokie napięcie”.

Karol chciał porozmawiać z Harrym, ale nie chciał zostawać z nim sam, poprosił więc Williama, by był przy nich. Po pogrzebie oraz poważnej rozmowie książę Karol zdecydował, że potrzebuje nieco samotności – spakował się i wyjechał z Londynu.

Teraz syn księcia Filipa i królowej Elżbiety jest w swoim azylu w Walii, gdzie ma czas, by wszystko sobie poukładać.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZA DWA MIESIĄCE W ŻYCIE WCHODZI WAŻNY DLA POLSKICH KIEROWCÓW PRZEPIS. TRZEBA MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI, BO ZA GROZI ZA TO MANDAT. CHODZI O BEZPIECZEŃSTWO

O tym się mówi w Polsce: POLACY MUSZĄ SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI, JEŚLI NIE PRZESTRZEGAJĄ PEWNEGO PRZEPISU. W TYM PRZYPADKU MOŻE CZEKAĆ WYSOKI MANDAT. MOWA O KLATKACH SCHODOWYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY ZŁOŻYŁ WIĄŻĄCĄ OBIETNICĘ WBREW WOLI MEGHAN? CZY SZYKUJE SIĘ ZATEM KOLEJNY SKANDAL W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ

Z życia gwiazd: ZABRAKŁO WŚRÓD NAS WOKALISTKI UWIELBIANEGO PRZEZ POLAKÓW ZESPOŁU. PRZY ICH HITACH BAWIONO SIĘ W LATACH DZIEWIĘĆDZIESIĄTYCH. ARTYSTKA MIAŁA 45 LAT