Melania Trump jest żoną 45. Prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa. Kobieta pozostawała raczej w cieniu swojego męża.

Nie skupiała się na polityce, a na wyglądzie Białego Domu. Dzięki niej Joe Biden i jego żona mogą teraz żyć w luksusie.

Melania Trump zostawiła po sobie ślad w Białym Domu

Melania Trump dokonała znaczących zmian w Białym Domu. 132-pokojowy dom przeszedł remont.

Żona Donalda Trumpa kupiła posąg z brązu wykonany przez Isamu Noguchi, odświeżyła pokój wschodni i postawiła na nowe tkaniny, zmianie uległy również ściany w pokoju czerwonym.

Donald Trump, Melania Trump. Źródło: Youtube ABC News
Donald Trump, Melania Trump. Źródło: Youtube ABC News

Za panowania Trumpów w Białym Domu dokonano również modernizacji magazynu kuratorskiego oraz odnowiono historyczne drewniane drzwi.

Duże zmiany zaszły również na zewnątrz. Wycięte zostały jabłonie, a na ich miejscu pojawiły się róże. Powstały również nowe ścieżki wapienne. Kultowy Ogród Różany został ufundowany z prywatnych środków Trumpów.

Obecna para prezydencka powinna być jej wdzięczna

W Białym Domu odnowiono również windę, którą można się dostać do prywatnych pokoi. Elementy ich wyposażenia również były odnowione lub wymienione.

W prezydenckim domu odnowiono również unikalne antyczne krzesło z 1817 roku. Zaprojektował je Williama Kinga z Georgetown.

Wymieniono również dywan z 50 pieczęciami państwowymi. W jego miejscu pojawił się nowy, który pomogła zaprojektować sama Melania Trump. Zaweira on 50 kwiatów stanowych, a kosztował aż 200 000 dolarów.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOW