W dzielnicy Queens w Nowym Jorku grasuje szalona wiewiórka, która nikogo i niczego się nie boi. Mały gryzoń już nieraz zaatakował mieszkańców miasta. Czy są oni w niebezpieczeństwie?

Małe zwierzę sieje zmęt i panikę w Nowym Jorku

Mieszkańcy dzielnicy Queens w Nowym Jorku żyją w ostatnich tygodniach w ciągłym strachu. W okolicy pojawiła się niebezpieczna wiewiórka, która atakuje przechodniów.

Jedna z mieszkanek Rego Park, w dzielnicy Queens, opowiedziała o sytuacji, która miała miejsce 21 grudnia. Wiewiórka wskoczyła przez lekko otwarte drzwi i rzuciła się na kobietę.

Wiewiórka. Źródło: youtube.com
Wiewiórka. Źródło: youtube.com
Wiewiórka. Źródło: youtube.com

Jak wspomina ofiara, wiewiórka ją kąsała i była przy tym bardzo okrutna i silna. Po kilku minutach zostawiła kobietę i wskoczyła na pobliskie drzewo.

Mieszkańcy dużego miasta są zaskoczeni, nie mogą sobie poradzić z gryzoniem

Kilku innych mieszkańców tego rejonu również miało niemiłe wspomnienia z wiewiórką. Gryzoń bardzo często wskakiwał na plecy ofiary lub wspinał się po nogach, a następnie kąsa. Zazwyczaj gryzie ręce przechodniów.

Wiewiórka. Źródło: youtube.com
Wiewiórka. Źródło: youtube.com
Wiewiórka. Źródło: youtube.com

Jest to dość niecodzienna i trudna sytuacja. Mieszkańcy dzielnicy Queens nie wiedzą, czy mają do czynienia tylko z jedną wiewiórką, czy może z cały gangiem niebezpiecznych gryzoni.

To był pojedynek zapaśniczy, który bardzo szybko stał się bardzo krwawy

- opowiadała jedna z ofiar wiewiórki dla TheGuardian.com.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO