Plotki o rzekomym zakończeniu panowania Elżbiety II w Wielkiej Brytanii przybierają na sile. Podawało się, że monarchini miałaby abdykować już w 2021 roku. Teraz pojawiają się nowe informacje oraz przepowiednie.

Super Express zastanawia się, czy niemal 95-letnia królowa zamierza zakończyć swoje długoletnie panowanie. Redaktorzy zauważają, że wszystko na tu wskazuje.

Królowa Elżbieta II. Źródło: youtube.com : BBC
Królowa Elżbieta II. Źródło: youtube.com : BBC

Przepowiednie o końcu panowania Elżbiety II

Co ciekawe, nawet zdaniem biografa rodziny królewskiej Elżbieta II w tym roku zejdzie z tronu. Uważa on, że stanie się to w czasie najbliższej wiosny. Co więcej, to samo mówią gwiazdy!

Zdaniem Roberta Jobsona, eksperta śledzącego losy brytyjskiej rodziny królewskiej, oddanie panowania nastąpi w 2021 roku, tuż po skończeniu przez Elżbietę II 95. roku życia.

Swoje najbliższe urodziny królowa będzie świętowała już 21 kwietnia. Czy to ostatnie miesiące, a nawet tygodnie jej panowania? Zdaniem wielu ekspertów – tak. Co więcej, mówią tak również gwiazdy.

Królowa Elżbieta II / YouTube: BBC
Królowa Elżbieta II / YouTube: BBC

Debbie Frank, która wróży przyszłość rodu królewskiego z gwiazd, twierdzi, że horoskop królowej wskazuje na to, że już niebawem nie będzie ona pełniła swoich obowiązków monarchini. Jak poinformowała specjalistka, Elżbieta II już niebawem przerzuci swoje obowiązku na młodszych członków rodu.

Jak sądzicie, czy królowa zejdzie z tronu? Jeśli tak – komu odda władzę? Czy będzie to pierwszy w kolejce do tronu Karol, czy bardziej lubiany i młodszy William?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KAMIL STOCH Z TRZECIM ZŁOTYM ORŁEM! SKOCZEK DAŁ KIBICOM OGROM RADOŚCI. WYGRAŁ TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI 20 LAT PO LEGENDARNYM ZWYCIĘSTWIE ADAMA MAŁYSZA

O tym się mówi w Polsce: ZWYCIĘSTWO W TURNIEJU CZTERECH SKOCZNI TO NIE TYLKO PRESTIŻ, ALE I SPORE PIENIĄDZE. ILE ZAROBIŁ KAMIL STOCH NA WYGRANEJ W TCS? W GRZE DUŻA WYGRANA

O tym się mówi na świecie: KOBIETA W CIĄŻY CZUŁA SIĘ ŹLE. PO PORADZIE NIE MOGŁA UWIERZYĆ WŁASNYM OCZOM. CIAŁO JEJ DZIECKA POKRYWAŁY ZNAMIONA. CO STAŁO SIĘ POTEM

Z życia gwiazd: MARCIN DUBIENIECKI JEST NIESAMOWICIE DUMNY ZE SWOJEJ CÓRKI! BYŁY MĄŻ MARTY KACZYŃSKIEJ CHWALI SIĘ W SIECI SUKCESEM SWOJEJ POCIECHY