Legenda amerykańskiego dziennikarstwa, Larry King, przeżywa bardzo trudne chwile. W zeszłym tygodniu mężczyzna trafił do szpitala w Los Angeles. 87-latek ma poważne problemy ze zdrowiem.

Znany amerykański dziennikarz, Larry King, trafił do szpitala

Jak donosi CNN, Larry King trafił ponad tydzień temu do szpitala. Mężczyzna już od kilku lat boryka się z wieloma schorzeniami. Od przeszło sześćdziesięciu lat boryka się z cukrzycą typu 2. Ponadto w 2017 roku pokonał raka płuc, a kilka miesięcy temu King przeszedł poważny udar mózgu.

Larry King. Źródło: youtube.com
Larry King. Źródło: youtube.com
Larry King. Źródło: youtube.com

Zakażenie koronawirusem jest dla Larry’ego Kinga niezwykle groźne. Schorowany mężczyzna walczy obecnie o życie. Miejmy nadzieję, że szybko wróci do pełni zdrowia.

Los nie jest łaskawy dla Larry’ego Kinga

Larry King przechodzi obecnie bardzo ciężkie chwile. Jak doniosło Fox News, dwójka dzieci znanego prezentera radiowego i telewizyjnego zmarła kilka miesięcy temu. Jako pierwszy, 28 lipca, został pożegnany 65-letni Andy, który zmarł niespodziewanie, prawdopodobnie na atak serca.

Larry King. Źródło: youtube.com
Larry King. Źródło: youtube.com
Larry King. Źródło: youtube.com

Nikt nie mógł przewidzieć takiej tragedii, jako że do tej pory mężczyzna cieszył się bardzo dobrym zdrowiem. W mniej niż miesiąc po tym ciosie, w ostatni czwartek, Larry'ego spotkał kolejny dramat - odeszła jego jedyna córka, 52-letnia Chaia, która przez długi czas walczyła z rakiem płuc.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO