Pewna kobieta opowiedziała swoją historię. Była katoliczką i zawsze marzyła o gromadce dzieci. Gdy dowiedziała się o swojej pierwszej ciąży, była najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Nie wiedziała jednak, co ją czeka.

Pewna kobieta opowiedziała o swoim ciężkim porodzie

Ciąża tej kobiety była książkowa. Zarówno dziecko, jak i ona, czuli się perfekcyjnie. Maluszek przybierał odpowiednio na wadze i rósł jak na drożdżach.

W końcu przyszedł moment rozwiązania. Okazało się, że była to bardzo ciężka chwila. Kobieta cudem uszła z życiem.

Poród był naprawdę ciężki. Lekarze walczyli zarówno o życie maluszka, jak i matki. Kobieta musiała być nawet reanimowana.

Matka. Źródło: youtube.com
Matka. Źródło: youtube.com
Matka. Źródło: youtube.com

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Kobieta powitała na świecie swoją córeczkę, którą musiał w szpitalu zajmować się ojciec, ona nie miała siły.

Po kilku dniach mężczyzna udał się z dzieckiem do domu, a matka maleństwa musiała pozostać w szpitalu. Wciąż nie była w najlepszej kondycji.

To co się później stało, było niesamowite

Po kilku dniach lekarz przybył do pacjentki z diagnozą. Okazało się, że nie mogła ona już więcej mieć dzieci.

Był to dla niej ogromny cios. Zawsze chciała mieć ogromną rodzinę, a teraz już wiedziała, że jej pragnienie nigdy nie zostanie spełnione. Była kompletnie załamana. Odwróciła się nawet od Boga i Kościoła.

Matka. Źródło: youtube.com
Matka. Źródło: youtube.com
Matka. Źródło: youtube.com

Po kilku miesiącach postanowiła jednak zaakceptować boży plan. Wybrała się do spowiedzi i zaczęła regularnie uczęszczać na niedzielne msze święte.

Bóg pomógł jej w akceptacji obecnego życia. Miała w końcu cudowną córkę i męża. Teraz planuje zaadoptować maleństwo, któremu potrzebna jest bliskość i opieka.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO