Niestety, tegoroczne święta będą zupełnie inne niż wszystkie, a wszystko to za sprawą pandemii koronawirusa, która mimo upływu czasu nie daje za wygraną. Jak się okazuje, jej skutki odczuwa także królowa Elżbieta II.

Święta inne niż wszystkie!

Według informacji jakie przekazał portal Plotek, ostatnio Pałac Buckingham poinformował, że królowa Elżbieta II wraz ze swoim mężem, księciem Filipem, spędzą święta samotnie na zamku w Windsorze. To pierwsza taka sytuacja od 33 lat, kiedy królowa będzie w święta odizolowana od rodziny królewskiej.

Koronawirus wymógł wprowadzenie wielu zmian w tradycyjnych obchodach Świąt Bożego Narodzenia, wśród których znalazło się właśnie obchodzenie świąt w małym gronie. Królowa Elżbieta II postanowiła jednak, że nie wszystkie tradycje ulegną zmianie. Oznacza to, że zamek w Windsorze kolejny raz będzie olśniewał turystów niesamowicie świątecznym wystrojem!

Czuć świąteczny klimat!

W jednym z najważniejszych, a zarazem najpiękniejszych pomieszczeń zamku stanął świerk wycięty z Windsor Great Parku. Świąteczne „drzewko” ma sześć metrów wysokości! Powieszono na nim niezliczoną ilość świątecznych ozdób oraz trzy tysiące kolorowych lampek! Nie da się ukryć, że taki wystrój robi wrażenie!

W drugim pomieszczeniu – Inner Hallu stanęła mniejsza choinka, która również zachwyca swoim wyglądem. Inner Hall to miejsce, które w XIX wieku stworzył Jerzy IV. Pomieszczenie to niegdyś służyło do witania gości, a obecnie bezpośrednio do niego wchodzą turyści, którzy przybywają na zamek w Windsorze.

Świąteczny wystrój dopełnia także złota zastawa, w której skład wchodzi cztery tysiące elementów. Na co dzień zastawa ta jest używana przez brytyjską rodzinę królewską. Dodatkowo na Wielkich Schodach umieszczono przepiękne girlandy! Wszędzie czuć zatem świąteczny klimat!

Jak informował portal "Życie": DANUTA WAŁĘSA POSTANOWIŁA PRZERWAĆ MILCZENIE. ŻONA BYŁEGO PREZYDENTA STANOWCZO WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT TADEUSZA RYDZYKA

Przypomnij sobie:WARSZAWA: NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA DECYZJA W JEDNYM ZE STOŁECZNYCH SZPITALI. Z DNIA NA DZIEŃ ZAMKNIĘTO PORADNIĘ, PACJENCI NIE MAJĄ DOSTĘPU DO OPIEKI I LEKARSTW

Portal "Życie" pisał również: SYN OŻENIŁ SIĘ Z WIEJSKĄ PANNĄ LEKKICH OBYCZAJÓW W CIĄŻY, A JEGO MATKA CHCIAŁA WYKONAĆ TEST NA OJCOSTWO. GDY ODKRYŁA POWÓD ŚLUBU DOSŁOWNIE ZANIEMÓWIŁA