Przedwczoraj media obiegła tragiczna wiadomość. Niestety odszedł od nas jeden z największych piłkarzy w historii – Diego Maradona. „Boski Diego”, bo tak fani nazywali sportowca, był po prostu niesamowity.

Ostatnie pożegnanie wybitnego piłkarza

Niestety, po zakończeniu kariery sportowej Diego Maradona uzależnił się od narkotyków, co mocno odbiło się na jego zdrowiu. Mężczyzna niejednokrotnie był hospitalizowany. Jak podały media, bezpośrednią przyczyną śmierci piłkarza był natomiast zawał.

Jak informuje portal Super Express Sport, wczoraj wieczorem w Argentynie odbyło się ostatnie pożegnanie znanego piłkarza. Sportowiec spoczął na cmentarzu Bella Vista, tuż obok swoich rodziców.

Zachowanie prezydenta mocno wzburzyło fanów

Mimo pandemii koronawirusa, pogrzeb znanego piłkarza zgromadził wiele osób. W ostatniej drodze Diego Maradonie towarzyszyli nie tylko najbliżsi, ale także osoby zajmujące wysokie stanowiska w kraju oraz fani. Obecny był także Alberto Fernandez – prezydent Argentyny. Jednak zachowanie mężczyzny wywołało spore oburzenie.

Jak poinformowały argentyńskie media, prezydent podczas pogrzebu Diego Maradony robił sobie selfie. Nie widział przy tym nic niewłaściwego w swoim zachowaniu. W mediach został okrzyknięty „szczurem” oraz „dupkiem”.

Fani piłkarza nie mogą uwierzyć w to, jak prezydent kraju mógł zachować się w taki sposób podczas pogrzebu! Wiele osób jest oburzonych tym, co wydarzyło się na cmentarzu Bella Vista.

Jak informował portal "Życie": WARSZAWA: NOWY SPOSÓB NALICZANIA OPŁAT ZA WYWÓZ ŚMIECI PO LICZNYCH I BURZLIWYCH DYSKUSJACH JEDNAK WEJDZIE W ŻYCIE. WPROWADZONO W NIM JEDNAK PEWNE ZMIANY

Przypomnij sobie: PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI PRZEDSTAWIŁ ZAŁOŻENIA NOWEGO PROGRAMU POMOCOWEGO DLA MILIONÓW POLAKÓW. POJAWIŁA SIĘ KOLEJNA TARCZA. ZNANE SĄ WARUNKI

Portal "Życie" pisał również: DO MEDIÓW TRAFIŁ TAJNY PLAN PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI. NA JAW WYSZŁO, KTO MIAŁBY ZOSTAĆ NASTĘPCĄ ANDRZEJA DUDY. KOLEJNYM KANDYDATEM PARTII W NASTĘPNYCH WYBORACH PREZYDENCKICH MA BYĆ KOBIETA