Czy koniec świata nastąpi jeszcze w tym roku? Patrząc na wydarzenia, które miały miejsce dotychczas, ciężko jest nie zauważyć, że od początku roku dzieje się coraz więcej, i to niestety nie do końca dobrze.

Jednak czy to zwiastuny końca świata? Wygląda na to, że to nie ma związku, choć – zdaniem naukowców – już niebawem ogromna asteroida może uderzyć w Ziemię.

Asteroida. Źródło: Youtube
Asteroida. Źródło: Youtube

Czy w 2020 roku nastąpi koniec świata?

Jak zauważa Super Express, naukowcy są pewni – 2020 TGI właśnie leci w stronę naszej planety i nabiera coraz większej prędkości. Czy w ciągu paru dni świat się skończy? Czy asteroida uderzy w Ziemię?

Asteroida Apollo ma aż 180 metrów wysokości. Wciąż leci w stronę naszej planety, osiągając prędkość 13 kilometrów na sekundę.

Nazywa się Apollo, ponieważ jej trajektoria przecina się z ziemską orbitą. Jak zauważają naukowcy, jest pewne, że asteroida przetnie orbitę ziemską. Na pewno znajdzie się bardzo blisko Ziemi. Czy nadejdzie koniec świata?

Asteroida. Źródło: Youtube
Asteroida. Źródło: Youtube

Zdaniem naukowców największe szanse na to, że 2020 TGI uderzy w Ziemię, będą 7 listopada. To właśnie wtedy asteroida będzie przelatywała niebezpiecznie blisko naszej planety.

Czy w przyszłą sobotę nastąpi koniec świata? Zdaniem specjalistów – są na to małe szanse, prawdopodobnie asteroida znajdzie się miliony kilometrów od Ziemi, jednak wszystko się może zdarzyć.

To też może cię zainteresować: MINISTER EDUKACJI POINFORMOWAŁ, ŻE CZEKAJĄ NAS ZMIANY. UCZNIOWIE BĘDĄ MUSIELI ZMIERZYĆ SIĘ Z NOWYM KANONEM LEKTUR. JAKIE POZYCJE ZOSTANĄ WPROWADZONE

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PORUSZAJĄCE PORÓWNANIE WYGLĄDU WARSZAWSKICH MIEJSC SPOCZYNKU Z TEGO ORAZ UBIEGŁEGO ROKU. TE FOTKI ROBIĄ W SIECI PRAWDZIWY SZAŁ

O tym się mówi w Polsce: APEL GENERAŁÓW I ADMIRAŁÓW W SPRAWIE BIEŻĄCEJ SYTUACJI W POLSCE. „NIEODPOWIEDZIALNE ZACHOWANIE DOPROWADZI DO NIEODWRACALNYCH KONSEKWENCJI” MÓWIĄ

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻE WILLIAM POWAŻNIE CHORY? NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE INFORMACJE. DLACZEGO PAŁAC ZDECYDOWAŁ SIĘ MILCZEĆ W TAK WAŻNEJ SPRAWIE

Z życia gwiazd: GWIAZDA ZNANA Z "RANCZA" W MŁODOŚCI. TRUDNO W TO UWIERZYĆ, WYGLĄDAŁA OLŚNIEWAJĄCO