Biały Dom poinformował, że prezydent Donald Trump ze względów zdrowotnych został przetransportowany do wojskowego centrum medycznego w Bethesda w stanie Maryland. Kilka dni temu media na całym świecie przekazały informację, że polityk oraz jego żona zostali zakażeni wirusem COVID-19. Trump przed wylotem do szpitala na swoim Twitterze opublikował ważne wideo.

Prezydent uspokaja obywateli

"Chcę wszystkim podziękować za niezwykłe wsparcie. Lecę do szpitala im. Waltera Reeda. Uważam, że radzę sobie bardzo dobrze. Mamy zamiar upewnić się, że wszystko pójdzie pomyślnie. Pierwsza Dama również ma się dobrze. Bardzo dziękuję wam wszystkim, doceniam to i nigdy o tym nie zapomnę. Dziękuję" - powiedział prezydent na filmiku opublikowanym na jego twitterowym koncie. Filmik można zobaczyć tutaj.

Donald Trump zostanie w szpitalu na kilka dni z powodu niewysokiej gorączki. Na umieszczenie go w placówce nalegali jego lekarze - według nich należy zapewnić 74-latkowi jak najlepszą opiekę, a w razie nagłego wypadku natychmiastową pomoc. Prezydent nie będzie jednak leniuchować - nawet w szpitalu ma zamiar pracować na najwyższych obrotach. Są to w końcu ostatnie, decydujące tygodnie kampanii prezydenckiej w Stanach Zjednoczonych.

Prezydent, pomimo zakażenia, jest w dobrym stanie
Prezydent, pomimo zakażenia, jest w dobrym stanie

Polityk uspokoił jednak zatroskanych o jego stan obywateli słowami, że zarówno on, jak i jego małżonka radzą sobie bardzo dobrze. Znajduje się także pod opieką specjalistów - wobec tego, nie ma żadnych powodów do obaw.

Zobacz także: Nowe przypadki zakażeń koronawirusem. Podano bardzo smutne wieści

Może cię zainteresować: Zdumiewające wyznanie Dody. Nikt nie spodziewał się takich słów od gwiazdy. Fani są dumni, że gwiazda ma takie podejście do życia

Pisaliśmy również o: Świetna informacja dla rodziców z Krakowa. Powstaje nowy żłobek. Kiedy otwarcie