Ostatnio Dorota Rabczewska, znana jako Doda opublikowała na swoim Instagramie nietypową fotografię. Nietypową, bo… sprzed piętnastu lat! Dlaczego to zrobiła? Jaki był cel? I przede wszystkim – jaka była reakcja fanów?

Jak powszechnie wiadomo, Dorota Rabczewska o pseudonimie artystycznym Doda należy do grona najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzycznej ostatnich kilkunastu lat.

Doda ma zarówno wielu fanów, jak i krytyków, o czym sama nie raz przekonała się poprzez tzw. hejt płynący w jej stronę. Negatywna opinia o Dodzie jednak nie brała się znikąd – kobieta od początku kariery lubiła zwracać na siebie uwagę, co nie do końca wszystkim się podobało.

Dojrzałość Dody budzi podziw!

Dziś, po wielu latach kobieta bardzo dojrzała, co widać w jej wypowiedziach i stylu bycia.

Ostatnio opublikowany przez nią wpis na Instagramie wzbudził ogromny podziw i szacunek ze strony fanów – są dumni, że ich idolka przez kilkanaście lat kariery z młodej dziewczyny stała się dojrzałą kobietą.

- Spędzam już któryś dzień na jachcie wartym 45 mln euro, z obsługą 24 h jak w 5 gwiazdkowym hotelu. (...) gdy w przyszłości będę miliarderką, to nie chciałabym tak żyć. Wiem że bogaci ludzie to kochają, ale dla mnie to pływające luksusowe więzienie. (…) Moja wolna, dzika i artystyczna dusza zaczęłaby tu więdnąć mimo bezmiaru wód dookoła. Bogaty jesteś wtedy gdy posiadasz coś czego nie można kupić za pieniądze – napisała Doda.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA