Jak podaje portal "Fakt", 9-letni Jordan poruszył serca widzów stacji KFOR apelem, z jakim się do nich zwrócił. Chłopiec chciałby podobnie jak jego brat znaleźć kochający dom, mieć mamę i tatę. Wiele wskazuje na to, że jego marzenie może się już wkrótce spełnić.

Poruszająca historia

9-letni obecnie Jordan z Oklahomy w USA trafił do domu zastępczego mając zaledwie 3 latka. Jego bratu Braisonowi udało się znaleźć kochający dom, on jednak nadal czeka na kogoś, kto go pokocha. Przez 6 lat spędzonych w rodzinie zastępczej było kilka rodzin, które były zainteresowane jego adopcją, jednak to, co chłopiec przeszedł ich zniechęcało.

"W porównaniu z innymi dziećmi, które są pod nasz opieką, przeszedł bardzo wiele" - powiedział Christopher Marlowe z opieki społecznej. Stacja KFOR słysząc o historii chłopca postanowiła mu pomóc. Dziennikarze towarzyszyli chłopcu na torze rolkarskim oraz w czasie spotkania z policjantami, których służba fascynuje Jordana.

YouTube

Marzenie 9-letniego Jordana

Dziennikarze zapytali chłopca o jego trzy największe życzenia. "Rodzina, rodzina, rodzina" - odpowiedział Jordan bez chwili zastanowienia. "Chciałbym mieć kogoś, kogo nazywałbym mamą i tatą. Albo tylko mamę, albo tatę. Wszystko jedno" - dodał.

Jego słowa poruszyły wszystkich, którzy mieli okazję zobaczyć materiał. Do Christophera Marlowe'a wpłynęło 5 tys. wniosków o adopcję 9-letniego Jordana. Pomoc społeczna analizuje obecnie wnioski, żeby wybrać dla niego jak najlepszy i najbardziej kochający dom.

Jak myślicie, tym razem uda się spełnić ogromne marzenie chłopca?

To też może cię zainteresować: Niesamowicie rzadkie zjawisko uwiecznione na niebie. "Czerwona meduza" na ułamki sekund zawisła nad głowami ludzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małgorzata Rozenek-Majdan przesadza z operacjami plastycznymi? Fanki nie są zadowolone z jej zachowania

O tym się mówi w Polsce: IMGW publikuje pilny alert dla 14 województw. Ich mieszkańcy mogą spodziewać się silnych burz, gradobicia i nawałnic