Jak podaje portal "Parenting", ślub tej pary młodej z pewnością nie należał do najbardziej udanych. Wszystko przez kobietę, która wtargnęła na uroczystość wykrzykując, że pan młody jest ojcem jej dziecka. Całą sytuację nagrał telefonem jeden z gości weselnych.

Zrujnowała najpiękniejszy dzień w ich życiu

Właśnie mieli zostać ogłoszeni mężem i żoną, kiedy na ceremonii ślubnej pojawił się nieproszony gość. Na ślubie pojawiła się kobieta, która przerwała uroczystość informując, że pan młody jest ojcem jej dziecka. Dość niezręczną chwilę nagrał jeden z gości weselnych i zamieścił nagranie z zajścia na TikToku.

Na nagraniu widzimy, jak państwo młodzi w pięknych ślubnych strojach stoją przed ozdobnym łukiem. W czasie składania przysięgi niewiadomo skąd pojawia się kobieta, która podchodzi do zakochanych od tyłu i zaczyna krzyczeć na zszokowanego pana młodego.

"Anthony, udajesz, że mnie nie znasz? Wiem, że mnie słyszysz! Zachowujesz się, jakbyś mnie nie znał ... Mam tu twoje dziecko!" - krzyczy w emocjch kobieta.

Zaskakująca reakcja

Pastor udzielający parze ślubu mimo zamieszania nie przerywał czytania słów przysięgi, nie zważając uwagi na sprawczynię całego zamieszania, ja i protesty gości. Córka panny młodej rzuciła w kobietę kwiatami krzycząc: "Lepiej wynoś się ze ślubu mojej mamy. Co się z tobą dzieje?".

Goście rzucili się, żeby rozdzielić córkę panny młodej i kobietę, która przerwała uroczystość, jedna w tym momencie nagranie się urwało. Filmik obejrzano już ponda 9,9 mln razy i skomentowano 44 000 razy.

YouTube

Co sądzicie o takim zachowaniu?

To też może cię zainteresować: Poruszający wywiad Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej z córkami. Opowiedziała o relacjach z dziećmi i życiu bez Pawła Królikowskiego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jeden z gwiazdorów „BrzydUli” zdradził, jak czuje się Małgorzata Socha. Ma nadzieję, że zobaczą się na planie jak najszybciej

O tym się mówi: Władze biorą się za oszustów, którzy wykorzystują bony turystyczne. Co i gdzie można zgłaszać